Rīgas Miesnieks - kvalitāte

Interesanti, kurš gan no RM produktiem ir kvalitatīvs un veselīgs?? Ha, ha..
Pāris dienas atpakaļ sazin kādu motīvu vadīts paķēru no Rimi plaukta RM ražoto Desu ar Sieru. Vilšanās bija pamatīga! Pārgriežot šo "gaļas" produktu, no tā iztecēja bālgani duļķains šķidrums, kas bija paslēpies desas caurumos. Pēc tuvākas izpētes konstatēju, ka tas laikam ir Siers! Lieki piebilst, ka izstrādājums arī garšoja vienkārši briesmīgi... nu visādā ziņā ne jau nu pēc kvalitatīva produkta ar nosaukumu Desa. Mīksts, čaugans, sāļš un kaut kādu spēcīga aromāta garšvielu pārbāzts veidojums. Palasot produkta sastāvu sapratu, ka esmu iegādājies sojas, kartupeļu cietes, zirņu miltu, ūdens un vēl dažādu pārtikas piedevu maisījumu
ar mehāniski atkaulotas vistas gaļas piedevu. Pēdējai pat nebija procentu klāt, laikam pārāk niecīgs daudzums lai vispār pieminētu.
Juhan Matt - novēlu tev labu apetīti un turpmāko dzīvi ēst tikai sava uzņēmuma ražoto produkciju!
P.S. No skolēnu ēdināšanas gan labāk būtu turēties pa gabalu.

J

S sisii 12.09.2011

RM desa ar sieru ir vēl tīri neko, bet Ramatas doktordesa gan ir kautkas briesmīgs

Z zonts 12.09.2011

Aldi, atslābsti! Desa vairs nepatīkot šamam!

T Točno 12.09.2011

Desās parasti saliek visas iekšas, pievieno klāt soju un citus mēslus.

K kf 12.09.2011

Ja gribi ēst desu, neskaties ka to ražo..

L laukutante 14.09.2011

Rīgas Miesnieks desās liek iekšā ragus, nagus un kuņģa darbības uzlabotājus

G Gorodovoi 14.09.2011

A kolbasa to šestisloinaja-uha, gorla, nos, pizda, hui, hvost!