Rīgas Centrāltirgus - Šmaukšana

Rīgas Centrāltirgū, Piena paviljonā neiesaku nevienam pirkt sieru...Nopirku Limbažu Krievijas sieru, bet tas izrādījās kaut kas, bet tikai ne Limbažu Krievijas siers.Par cik zinu kā garšo šis siers, tad nopirktais nebija tam pat blakus stāvējis...

D

R Roberts 18.05.2011

Šādā gadījumā nepieciešamas vērsties tirgus administrācijā ar rakstisku iesniegumu. Portāls sudzibas.lv nepalīdzēs.

B baaaac 18.05.2011

Tagad siers neatbilst savam sākotnējam nosaukumam. LIekas, ka visi ir no viena gabala nogriezti un tikai katram savādāks nosaukums uzlīmēt. Doktordesa ar vairs nav tāda, kā tai vajag būt.

K Keira 19.05.2011

Krāpnikei viens pēc otra šādi, jo cilvēki izmisumā un cer kaut kur aizņemties.

L lala 19.05.2011

Katra ražotāja Krievijas siers atšķirsies, vēl pie tām ir nedaudz jāzina par sieriem, siers ir jāapskata pirms pirkšanas, jo ne visi sieri tiek atvesti nepieciešamajā gatavības jeb izturējuma pakāpē.
Ja tu zini konkrētā siera garšas īpatnības, tad noteikti zināsi arī izskatu, ja siers ir no cietajiem sieriem un Krievijas siers tāds parasti ir, tad siera virsmai jābūt gludai griezuma vietā, pat nedaudz spīdīgai, matēja un graudaina griezuma vieta norāda, ka siers vēl nav nogatavojies, respektīvi, nav vēl ieguvis savu nepieciešamo konsistenci un līdz ar to arī garšas īpašības, ja nevari noteikti, palūdz lai nogriež gabaliņu no siera kluča un apskaties, kāds siers ir griezuma vietā, negatavs siers negriežas, vīņš drīzāk veļās, jo nav izturēts un pēc savām īpašībām vēl ir tāda lipīga masa un nevis siers un līdz ar to līp pie naža, tādu nav ieteicams pirkt, jo nav vēl gatavs, tāpēc ej pie nākamā pārdevēja un tici man ja ne pie nākamā, tad pie aiznākamā 100 punkti nopirksi labu sieru. Tikai nevajag pašam būt glupam un tad apvainoties, ka kāds tevi piečakarē, tām pārdevējām arī kādu sieru atved, tāds jātirgo.

O olga 09.08.2011

Rigas centraltirgus slikti kontrole PVD

G Geogrāfs 09.08.2011

Nezināju, ka Krievija atrodas Limbažos!