www.sudzibas.lv Rīgas Centrāltirgus Pārdevējas nelieto Valsts valodu.

Rīgas Centrāltirgus - Pārdevējas nelieto Valsts valodu.

28 aprīli biju Rīgas centrāltirgū. Kur saskāros ar regulāru pārdevēju, valsts valodas nelietošanu. Kad aizrādīju, tad saņēmu paskaidrojumu ka viņai nav jāzina valsts valoda. Lika mācīties krievu valodu un vēl tiku izlamāts. Mums taču ir uzraudzības dienesti. Kāpēc viņi nestrādā.

M mancave 29.04.2020

Половина населения Латвии русскоязычные. Нет закона обязывающего человека разговарить на латышском языке или на русском или на любом другом. По латвийскому закону у каждого работника должна быть категория латышского, но это не значит что он обязан на нем разговарить . Конечно если он не работает в госструктурах.

E Elisa Elisija 29.04.2020

Jēziņ, kāda valsts mēroga problēma. Covid-19 nobāl.

⛔️ 29.04.2020

Sākumā uzraksti sūdzību valsts valodā

T Turkey901 29.04.2020

Tas taču ir tirgus, valsts valodas nezināšana ir mazākā no tām nelikumībām, kādas tur notiek!

hartijs 29.04.2020

Uzraudzības dienesti savu dabūjuši un neērti iet vēl prasīt.

Džozefīne 29.04.2020

Krievi ir kā suņi - saprot, bet nerunā.

Latviets latvieša ēd! (c)

Kamēr latvieši neateiksies no pagana latviešu mentalitātes, Latvija paliks ekonomiskā bedrē!

Latvieši ka suņi: viņiem vieglāk turēt savu mēli pakaļā!

Pārdevējas nelieto Valsts valodu.
============================
NOŠAUT UN PEC TAM PAKART!

Latvieši ka suņi: viņiem vieglāk turēt savu mēli pakaļā un laizt pakaļu amerikāņiem!

Pacco_al 03.05.2020

Un šī nacionālsociālistiskā valsts vēl vēlas lēto darba spēku no ārzemēs.
Nē, bauri, paši mēžat savus sūdus, ja nespējat citā valodā sarunāties un poh, ka esat savā zemē.
Un Vilnis Veldre, lai rāda labo piemēru un pat stāv tirgū aiz letes un skaidrā latviešu valodā deklamē desas īpašības. Nē? Viņam ir cits darbs? Viņam ir savs darbs? A kas viņa kungs jūsuprāt tirgos tirgū?

Viņš pasreizejā darbā neko nedarot saņem labu algu un vel - kukuļus...