www.sudzibas.lv Sky Pīpēšana pie miskastēm

SKY - Pīpēšana pie miskastēm

Sūdzos uz Mežciema sky veikala vadību un viņu darbiniekiem. Ar direktori priekšgalā darbinieki smēķē pie miskastēm un vēlāk ar tām pašām drēbēm viņi iet veikalā un strādā, labākajā gadījumā varbūt nomazgās rokas. Tikai šaubos, ka viņi pat to dara. Dzīvoju tur blakus un šo bildi redzu katru dienu, tāpēc domājiet kur iepirkties, jo šeit mudž no baktērijām un visādām slimībām. Ir arī nobildētas bildes kur pati veikala direktore kopā ar darbiniekiem tusē smēķējot pie miskastēm, un darbiniekiem virsū ir viņu darba drēbes ar kurām vēlāk iet veikalā pie produktu vitrīnām un tālāk tirgo savu produkciju!!!
Tā kā labu apetīti SKY MEŽCIEMA PIRCĒJI.Bildes nosūtīšu uz inspekciju ar papildus rakstu cerams ka tas ko mainīs, jo agrāk es arī biju šeit iepircies.

P

R Rita 06.05.2011

iedomiigais

* ********* 06.05.2011

Jā jautri gan ha ha ha- Super veikals ar tādu direktori priekšgalā, tas ir loti liels pārkāpums ar tām drēbēm ar kurām cilvēki strādā viņi nedrīkst pat iziet no savām darba vietām kur lai vēl iet pīpēt ar direktori pie miskastēm!!!
Super - kur lielā vadība cerams ka viņi lasa sūdzības, jautri cerams ka dabūs tāda pa savu dupsi vadītāja
Veikalam super reklāma!!!

Z zane 06.05.2011

Wau! Es arī gribu šeit strādāt kur maksā ka darba laikā pīpē!!!
Es arī pīpēju, bet mums darbā tas ir aizliegts.

K kaspars 06.05.2011

Jūs nemaz nesaprotat cik tas ir bīstami, ka šie cilvēki pīpē pie miskastēm un vēlāk iet uz cehiem kur priekš mums gatavo produkciju kuru mēs pērkam. Palasiet kas ir botulisms vairs negribēsiet tur iepirkties!!!

S semaks 07.05.2011

vai tad viņi tajās drēbēs vārtās pa miskastēm vai rakājas tur? ja nepieskaras atkritumiem, tad nekas slikts nevar notikt. baktērijas pa gaisu nelido.

S Sanitārs 07.05.2011

Bez tam piliens nikotīna nogalina zirgu.Kādas tur var būt baktērijas?

A alla777 18.02.2015

a po hodu eta zenjshina krome kak smotretj v okno celij denj i sleditj za drugimi ljudjmi boljshe nichego ne umejet, i pisatj kljauzi vsjakije.fu-fu-fu!!!

P pele84 19.05.2015

Sveiki!Vai varētu dalīties informācijā par algām veikalā Sky pārdevējām un tā pat ari par darbalaiku.Paldies!