SIA Rigas piensaimnieks - 20 g siers 20 sant.

Vispar parasti nesudzos, bet sodien ieejot veikala " Maxima", Tukuma velejos iegadaties " Dzintara" kauseto sieru, kurs sver tikai 20 g bet maksa 20 sant. Tatad par katru gramu maksaju santimu? Ja, ta sanak. Turklat sudzamies, ka musu pasu preces neperk, bet ka lai perk par tadiem uzcenojumiem!? Lai tad uztaisa ekskluzivo sieru uz kuru var sapelnit to naudu, bet mazajam " Dzintara" sieram tacu jamaksa letak!To pasu ari varetu teikt par mazajiem "Karuma" sieriniem Es un mani draugi esam soka par sim te cenam, pieklusesim par konserviem un marinejumiem, jo jau pasi varam sataisit!
P.S.Pievienoju attelu lai saprotat par kuru sierinu iet runa. Ludzu jus izteikt savu viedokli! (Atvainojos par pazudusajam garumzimem)

A Andis 26.05.2011

pilniigi piekriitu-taa ir klaja nekauniiba!

A aljona 26.05.2011

nu menja ochen nravitsja etot sir :-)

L lelde 26.05.2011

tā jau ir, bet ja garšo tad pērk neskatoties uz cenu, ja ne tad nepērk un viss. tas ka cenas ir par augstu jau sen nav nekāds noslēpums...

A Andrijs 26.05.2011

Es jau sen esmu atteicies no šo sieriņu baudīšanas cenu dēļ!
Tur tiešām kaut kas ir jādara lietas labā.

S santa 31.05.2011

piekrītu.. agrāk bija 15 santīmi tagad jau 20. tā kā par dārgu, varēja jau lētāk..

Z zaja 02.06.2011

nu vispar ne jau Piensaimnieks cenas tadas uzliek, bet gan pats veikals, kurs sos sierinus tirgo.
Ta ka neesat tik aprobezoti.
Cilvek no Tukuma, tu vairs nedzivo laikos, kad aizgaji uz veikalu ar 1ls un piepirki pilnu maisu partikas.

B Brašulis 21.06.2011

Piekrītu šaj sūdzībai par šīm trakajām cenām, jo tas nav normāli.Cilvēkam ir jāpelna vismaz 500Ls, lai normāli dzīvotu un nevis kā nabags dzīvotu, bet algas cik zinām ir 200Ls dažiem pat vispār 50Ls un lai šie cilvēki nopirktu ko tādu, tad viņiem tas nav iespējams.Tas kurš te muldēja par to latu, lai padzīvo nabadzībā tādā, ka cilvēkiem pat nav naudas, lai nopirktu maizi.Besī šie varoņi kuri uzskata, ka tas ir normāli, kā arī lauku cilvēks ir uz 50% gudrāks nekā tu saucamais Rīdziniek.

A Anonīms 22.01.2016

SIA Rīgas piensaimnieka ražotajās siera salātu pankūkās, no iekšpuses redzams mats/spalva.