Reitings Autoservisi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Ak Riepu Ekspress
Nortire
Grimbulls Auto

Sia "Airon" ул. Маза Югла 3. - Arion

sia ARION servis obmanivaet svoix klientov snacala govorjat odnu cenu a potom ona virostaet v dvoe, ja ocen pozalel cto obratilsja imeno k Sia "Airon" ул. Маза Югла 3.

6 666 08.06.2008
Komentāri 1 Autoservisi

Amolat SIA - Servisa aukstā kvalitāte

Biju labot savu piekabes elektrību. Kā jau auKstas klases servisā bija pieraksts. Pēc pieraksta arī braucu un gribēju nodot savu auto ar piekabi remontā, jo nedega gabarīti. Es gaidīju 20 minūtes, lai atstātu atslēgas, jo svarīgāk bija pārdzenāt visas piekabes pa teritoriju, nekā pieņemt auto. Pēc atslēgu atdošanas elektriķim ar lielu vēderu un 2x par mazu kreklu, kur mega lielais vēders spiedās ārā devos uz savu biroju. Auto saņēmu pēc aptuveni 4h, kas ir diezgan ātri, cena arī bija pieņemam...

M Mārcis 28.05.2008
Komentāri 3 Autoservisi

Volksauto / Autocentrs MARKUS - Nu ja tas ir serviss, tad es esmu baleriina

Aizdzinu autinnu(passat 98) uz to servisu, dzzeki piipe staigaa apkart ... kaut ko muld ... beigas pats nnemu un paliidzeeju puissiem ... citaadi visu dienu mani tur notureetu ... un nokaastu baigo naudu taatad vajadzeeja apmainiit paaris detallas, kas man bija liidzi .. lai apmainiitu detallu vajadzeej atgriezt 8 skruuves (pats to izdariitu, bet nebija pa rokai instrumentu, un tajaa passaa dienaa vajadzeeja dziit skati), taatad taalaak summaa man nopleesa 65 ls ... pilniigi ne par ko to ko...

A Andis 27.05.2008
Komentāri 8 Autoservisi

Rolis - servisa nemākulība

servisa nemākulība gribi patukšot maciņu ved savu autiņu uz Roli.mans autiņš tur nostāvēja vairākas reizes pa vairākām dienām.galu galā samaksāju labū rēķinu .bet mašīna kā gaja pirms servisa tā arī gāja pec.prasu kas par lietu viņu atbilde "autiņš jaunāks nepaliek".

A anita 13.05.2008
Komentāri 6 Autoservisi

AV Centrs - Nekvalitatīvs darbs

Man šajā servisā veica automašīnas virsbūves remonta un krāsošanas darbus . Rezūltāts sekojošs, virsbūves remonta darbi veikti tik nekvalitatīvi, ka to pat var pamanīt pirmklasnieks . Piemēram, sprauga starp durvīm un pašu virsbūvi ir vismaz kādos trijos izmēros - nekā līdzīga simetrijai tur nav. Krāsotās detaļas atšķiras no oriģinālām daļām vismaz par 50%, citiem vārdiem sakot reāli krīt acīs. Nevienam neiesaku šo servisu, ja to tā vispār var nosaukt.

EOLTAS - Nevediet tur auto!

Tas ir vājprāts!Tipa salabo Tavu auto, parasa baigi piķi, bet pēc tam uz šosejas sāk krist riteņiem skrūves laukā un birt detaļas uz ceļa!Cilvēki tā var nosisties!Esiet uzmanīgi!

V 4 Motors - Darbu kvalitāte, krāpniecība, attieksme

Servisā diagnosticēs to, ko nekur citur citi neapstiprinās. Toties nomainīs dārgākās detaļas, nesaskaņojot ar a/m īpašnieku, un tad pieprasīs samaksu. Vecās detaļas, kas it kā nomainītas, ieraudzīt tā arī neizdosies - esot uzreiz izmestas. Kad izveiksi mēģinājumu aprunāties ar servisa bosu Raimondu Volontu par šādu dīvainu attieksmi, viņš sāks bez ievada, pilnā rīklē kliegt, ka nav ko braukt ar tādām mašīnām, ja nevar samaksāt. Prasot, kāpēc tika veikts nesaskaņots remonts, nepaspēsi babeigt...

Gros Auto - autoremonts

autoremonts Ja velaties lai par dargu naudu jusu autinam, ieliek to pasu veco detalu, ka rezultata nauda samaksata, bet defekts nav noversts, centisies neatdot prasito veco detalu, jo to vareja pieremontet un izmantot talak, ja apsolito 3 lidz 5 dienu remontam, esat ar mieru gaidit gandriz menesi, tad sadu servisu Jums piedava Grosauto.

A armands 07.04.2008
Komentāri 4 Autoservisi

Šuman auto - autoservis

autoservis Nomainīt dažas bukses izvēršas par tēriņiem 400 ls apmērā tipa jamaina amortizatori, bremžu kluči, diski uttt. apmainīju daļu no tā. Aizbraucu uz citu servisu pacēla mašīnu augšā un konstatējām ka nekas no viņu nosaiktajam detaļām nav jamaina !!! un mainot hadeni vel so ot nebija pielikuši vietā ... absurds ... silti neiesaku'' Šuman auto'' ja vien neesat mazohists !

H haris 01.04.2008
Komentāri 5 Autoservisi

SIA CN TRANSPPORTA REMONTS - ALGAS GRāMATIņA

Es šajā firmā biju nostrādajis neilgu laiku un nesaņemu to, ko īpašnieks solīja.Gatavojos iet no firmas prom, bet sekretāre deva man parakstīt darbalīgumu, kurš man bija jāparaksta kad iestājos darbā.Par algas grāmatiņu man jāaizmirst, kamēr nenostrādašot vienu mēnesi. Kā tad tagad ir, darbalīgumus dod parakstīt kad iet prom no darba? P.S. Un vēl, šinī servisā ļoti slikta kvalitāte, ņemiet vēra!

T tinks 26.03.2008
Komentāri 4 Autoservisi

Skandi Auto - Skandi Auto - īpatnēju blēžu kopa!

Skandi Auto - īpatnēju blēžu kopa! Sveiki! Skandi auto ir ipatneju blezu kopa. Par mazda colt garantijas apkopi 170 ls teicu vai nevar bremzes paskatit. Tas esot maksas pakalpojums, kapec tik liels degvielas paterins? Atkal maksas nu ja jums vis ir par maksu vajag ta ari rakstit maksas garantija jo nesuda jums par velti nav. Nevajag manit cilvekus jo mes zem varda garantija saprotam ka ja kas saluzt jus taisat bez maksas. Tagad taisos pardot micubisi jo tik dargs servis mazlitrazas auto nu paldies. Skandi auto iesaku pabraukt pa citiem saloniem paskatit parekinat padomat.

A Andris 01.03.2008
Komentāri 12 Autoservisi

Volksauto / Autocentrs MARKUS - Nekvalitatīvs darbs

3 Golfam vajadzēja nomainīt gofru. Pa diviem piegājieniem tā arī neizdevās. It kā jau nomainīja, bet dabūju visu pārtaisīt citā servisā. Tur man pateica, ka es nēsot pirmais kas griežas pie viņiem pēc Volksauto. Tā, ka neiesaku ar izpūtēja problēmām tur griesties. Starp citu normāli sataisīja Jūrmalas gatvē zem viadukta kur izpūtēju veikals un serviss.

J Juris 21.02.2008
Komentāri 16 Autoservisi

Auto remonts - Par krāpniecību

Labdien! Gribēju informēt, ka kārbu meistars Aleksis jeb Aleksandrs Daugavietis jau četri mēneši sola saremontēt manu auto, bet ir paņēmis avansu un pazudis un nav ne mājas, ne darbā servisā Mazā Lāčplēša ielā. Varbūt vel kāds ir apkrāpts vai zin kur Daugavieša kungu meklēt. Info lūgums sūtit uz [slēpt]@tvnet.lv.

A Agris 14.02.2008
Komentāri 0 Autoservisi

Autoserviss SIA "Četri Plus Kompānija" - Naudu nokāš un attieksme nekāda

Nu vispār graujošs mazs pretīgs autoserviss. Mašīnai vajadzēja nomainīt saļņikus - vienojāmies par konkrētu summu, aizdzenam mašīnu, pēc kāda laika atskan tel. zvans, ka par tādu sviestmaizi viņš tik lielu motoru netaisīšot - 16V, esot jāpiemaksā vēl 30Ls pie 90Ls un tad jau tā būšot dāvana mums. Tā kā citas izejas nav - piekrītam, vakarā braucam pakaļ mašīnai, bet tur notikusi kaut kāda šaize un kaut kas nestrādā, kad dzenam mašīnu atpakaļ, tad atbilde, ka pa tādu naudu viņu nevien...

N Nika 12.02.2008
Komentāri 5 Autoservisi

Amerikas Auto - Informācija

Informācija Varbūt kāds no tautas var man ieteikt normālu servisu! Pašam man tas nav izdevies! Man ir chrysler300m

J Juris 25.01.2008
Komentāri 2 Autoservisi

Alfa motors -

Prignal mashinu v servis "Alfa Motors" na Ganibu dambis na polnuju diagnostiku.Ostavil mashinu na 3 dnja kak prosili i cherez 3 dnja priehal za mashinoj tak malo togo chto schet bil nemerjannij tak ja potom eshe neskolko raz priezzhal vse peredelivatj.Nikomu ne sovetuju chinitj mashinu v etom servise!Babki berut i ne hrena ne delajut!Edinstvennij kto tam normalno rabotaet eto elektrik!

Amerikas Auto - Pleš baigo piķi, bet no mašinu remonta neko nejēdz

Pleš baigo piķi, bet no mašinu remonta neko nejēdz Vedu uz to kaktu kantori labot savu amerikanu autinu, bet sie labo vienu reizi un it ka sataisa, bet nenobraucu ne 200 km kad jau atkal ta pati vaina un ta vel divas reizes. Ples BAIGO piki, bet no masinu remonta neko nejedz. Neiesaku tur doties labot savu autinu!!!

Denals SIA - OTSTOJ!!!

Samij tupoj servis v kotorom ja bila. Na rabotu berut ljudej naverno kotorije zakon4ili kursi 3 mesjacev ne boljwe. Priehala s problemoj "vozmozno stu4it amortizator", mne ego srazu i pomenjali.Okazalosj ne amortizator, no problemu tak i ne nawli s 16.00 do 20.00...Master predstavilsa direktorom formi kogda ja sprosila ego telefon. Ceki oni prosto nikomu ne vibivajut, kogda ja poprasila, mne bibili so slovami esli nado beri...No 4ek vibili ne na tu summu i ne na tu uslugu. Kogda ja powla vsled...

A AG 03.01.2007
Komentāri 2 Autoservisi