www.sudzibas.lv SKAJ Autocentrs Klientu krāpšana

SKAJ Autocentrs - Klientu krāpšana

Dārgie auto īpašnieki! Nekad nedodiet labot savu auto servisā "SKAJ", kurš atrodas Rīgā, Jūrmalas gatvē 115b "Latbema". Pastāstīšu sīkāk. Bija jāveic diagnostika stūres sistēmai. Šajā servisā(sorry- serviss saucas Toyotas centrs) diagnostika aizņēma 3!!! dienas, lai beigās dotu slēdzienu -beigta stūres kolonka. Pati to zināju jau dzenot mašīnu uz doto servisu, jo nestrādāja stūres pastiprinātājs. Piedāvāja nomainīt uz jaunu par TIKAI 1043 latiem, bet šobrīd esot atlaides un pasākums izmāksāšot tikai 700 ls. Pieteicām, ka varam dabūt lietotu paši. Paprasījām, vai viņi, kā seviss, varētu to nomainīt vai arī dzīšu uz citu. Uz ko sekoja atbilde, ka protams viņi paši varot nomainīt. Nākamajā dienā atvedām vajadzīgo detaļu. Tika aprunāti laiki, kad būs gatavs auto.DIENNAKTS LAIKĀ būšot gatavs.Pagāja pusotra diennakts, sāku interesēties, kad tad var taisīties autiņam pakaļ. Telefonā, no servisa atbildīgā, atskanēja atbilde:''' Ziniet, mēs vēl neesam sākuši remontēt!!!''' Murgs!!! Mašīna servisā stāv 5 dienas un ir veikta tikai diagnostika. Auto specializētie centri ir tīrai sūds, kur spiežot pēc mana gadījuma strādā tupaki, kuri neko nesaprot . Bet varbūt angārā neviena nav???? Kad atlidos NLO, tad sataisīs????? Neiesaku šo servisu. Uz katra soļa tikai meli, lai viņu tīklos tikušais auto īpašnieks no viņiem netiktu prom ! Uz šo brīdi, parastākais serviss, kurš ir trīs garažu lielumā 4 stundu laikā ar to brīnišķīgi tika galā.

U

X xxx 01.06.2011

Спасибо, буду знать. Думал сначала ехать в этот сервис - они мне приглашение на телефон прислали с подарком на 50 Ls на любой ремонт.

а Аркаша 05.08.2011

WESS сильно раздражен видимо, поэтому пишут разные гадости, SKAJ уже немало клиентов отбил у них :)))