www.sudzibas.lv SKAJ Autocentrs Diletanti autolietās un ne tikai.

FRANK, SKAJ, MARKUSS, LATBEMA - Diletanti autolietās un ne tikai.

Cienījamie autoīpašnieki!

Aicinu un silti iesaku neapmeklēt kompānijas LATBEMA autoservisus MARKUSS, SKAJ, FRANK. Nav jēgas to darīt, Jūsu nervi būs beigti un naudasmaks tukšs. Ļoti liels risks nokļūt avārijas situācijās un Jūsu auto var apstāties pēkšņi visnegaidītākajā brīdī, jo prātā nebūs doma, ka pēc minēto servisu apmeklējuma auto vairs nekust.
Šai kompānijai raksturīgi neizpildīt prasīto, bet to imitēt un saņemt naudu par to. Apzog auto īpašniekus - to spēkratus. Tā saucamie "speciālisti" izrādās totālie diletanti auto lietās - prot sabojāt dzinēju ar viselementārākajām kļūdām, kur pat bērnam ir skaidrs, ka tā nevar darīt.

C Creative112 15.02.2013

Piekritu "akurmis" komentaram! Esmu loti vilies un izmetis naudu diemzel miskaste. :(
Aizbraucu uz Frank servisu ar daudz maz veselu masinu, bet aizbraucu prom no servisa ar beigtu...visa diena un masina vnk sacakareta.

C Creative112 11.03.2013

Gazes trubas norava, rezultata motora telpa pilna ar gazi, bet cilindros iet ieksa gais. Cool!