www.sudzibas.lv SKAJ Autocentrs Pārbaude pirms pirkšanas

Autoserviss "SKAJ" - Pārbaude pirms pirkšanas

Gribēju veikt mašīnas pārbaudi pirms pirkšanas. Norunātā laikā atdzinām mašīnu, atstājām, pēc 1.5 stundas pārbaude bija gatava. Mājas lapā teikts, ka pārbaudē ietilpst:
1. Dzinēja pārbaude.
2. Elektronisko sistēmu pārbaude.
3. Pārbaude uz TA līnijas (CSDD TA analogs).
4. Riteņu savirzes - sagāzuma pārbaude (virsbūves ğeometrijas novirzes).
5. Krāsojuma biezuma pārbaude (virsbūves oriğinālā krāsojuma autentiskums).
6. Ritošās daļas pārbaude (pārbaude ar rokām uz pacēlāja).

Tātad, atnākot pakaļ mašīnai, meistars, kas pieņēma mašīnu, pasaka, ka mašīnai šobrīd defektu nav un aizgaja. Mēs dodamies pie sekretāres, kas izdrukā rēķinu, samaksājam un gaidam pārbaudes izdrukas. Meistars nenāk. Pajautājam sekretārei par solītām izdrukām, saņemam atbildi, ka tām jābūt mašīnā. Ja nav, lai nākam atpakaļ. Mašīnā neko neatrodam, tāpēc dodamies atapakaļ pie sekretāres. Sekretāre pasauc meistaru. Meistars pasaka, ka mašīnai viss ir kārtībā un izdruku nav, jo nav ko izdrukāt. Tas gan likās smieklīgi! Es saku, lai pārbaude savā mājas lapā rakstīto par šāda veida pārbaudi un izlabo, jo tā ir cilvēku maldināšana! Iznākums: izdrukāja nesaprotamu lapu ar dažām pozīcijām (kā Airbag) un vērtējumu OK.
Secinājums: NEKAD nedodieties pie viņiem uz pārbaudi pirms pirkšanas!

Z

Dannii Disaster 12.12.2012

Pagaidi... a kaadas izdrukas Tev vajadzeeja? Izdruku var sanjemt tikai no armortizaatoru/bremzhu paarbaudes stenda, jo taadi stendi meedz buut piesleegti pie datora. Tur pat arii tiek paarbaudiita rokas bremzes efektivitaate. Bet shiis lietas var paarbaudiit arii bez stenda (lielaakai daljai servisu taadu stendu nav), taatad - nekaadas izdrukas vajadziigas nav.

Bet savirzes sagaazuma stends, kraasas beiezuma noveerteejums vai ritoshaas daljas paarbaude... tur nu gan nekaadu izdruku never buut! Dzineeju un elektrosisteemas paarbauda ar speciaalu datorieriici, kas arii neko nedrukaa. Tad jau jaaprasa izdruka arii par riepu protektora nodiluma paarbaudi!?

SKAJ servisaa neesmu bijusi, bet esmu veikusi taadas pashas paarbaudes citos servisos, un tur arii nekaadas izdrukas nedod.

Z zaze 13.12.2012

Viedokli medz atskirties, protams, bet es palieku pie ta, ka nevajag rakstit sava majas lapa to, kas neatbilst istenibai. Luk te viss ir aprakstits, saproti ka gribi: http://www.skaj.lv/suzuki/lv/service_parbaude

¨Pēc katra posma jums tiks izsniegta datorizdruka ar konkrētās pārbaudes rezultātiem un diagrammām. ¨ Nesanemu ne izdrukas, ne diagrammas.

P.S. Esmu ari bijusi citos servisos un, ak vai, izdrukas man deva! Ta ka...