TNP, automazgātava - Serviss

Nodevu mašinu riepu balansēšanai (styūre nebija taisna). Serviss paņema 14LS, bet stūre joprojām nav taisna, bet ne par to stāsts. Atbraucu pakaļ mašīnai, samaksāju, eju pie savas mašinas un uzreiz skatos, ka mašinai priekša nav metāla markas emblēmas, bet, nododot mašinu servisam, tā tur vēl bija, protams. Eju atpakaļ un saku, ka tā un tā, pretī saņēmu šadas atbildes: "Es tak viņu savai mašinai neņēmu; ka tās jau nebija tad, kad piebraucu un tml." Pat neatvainojās, nekā un nebija gatavi meklēt risinājumu.Vienkārši pasmējās. Vēlos piebilst, ka ši nav pirmā reize, kad ir problēmas ar šo servisu, bet nolēmu tur nodot mašinu, jo visur citus bija ļoti garas rindas un tā teikt iedot vēl vienu iespēju, ko nevajadzēja darīt.

E engelens 13.04.2011

Varbūt nebija jābalansē riepas, bet jāuztaisa mašīnai savirze???:D

G GE 13.04.2011

pilniigi pareizi masiinai no riepu balanseesanas stuure nepaliks taisna ja to nezinaaji pilseetniece.

H He 13.04.2011

Ka tik pakaļa taisna!