www.sudzibas.lv Mārtiņš Cipruss Automašinu uzpirkšana

Mārtiņš Cipruss - Automašinu uzpirkšana

Pirms neilga laika, mani vecāki izdomāja pārdot uzpircējiem automašīnu, un atrada internetā vienu tādu no Bauskas Mārtiņu Ciprusu. Kurš teicās, maksās pa daļām, parakstot parādzīmi. protams no naudas ne miņas ne ziņas. Turklāt viņš arī auto noņemšot no uzskaites, kas vēljoprojām nav izdarīts, un domājams, ka netiks izdarīts.

B

A artisgegermanis 05.05.2011

Nu i pats vainigs ka neparakstiji uzreiz!

D Dmitrijs 27.05.2011

Lūgums MODERATORIEM dzēst neatbilstošus komentārus, kuros rakstītāji ņirgājas par cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē.

A andris 27.05.2011

Ja nemaksā naudu par a/m, tad jāgriežas policijā un jāraksta iesniegums par krāpšanas faktu un a/m jāizsludina meklēšanā.Savādāk ar a/m tiks veikts kāds pārkāpums un soda nauda būs jāmaksā jums.

S sss 23.06.2011

Nošaut tādus krāpniekus!!! Uz katra stūra uzradušies... Nekam vairs ticēt nevar !!! Bēdīgi bet fakts...