Pro-Tehs

(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67408320
+371 28626630
Fakss: +371 67462028
Informācija: Autoserviss kas nodarbojas ar remontu visu marku vieglo automašīnu, apvidus automašīnu un komerctransporta un tehnisko apkopi. Kur varat veikt savas automašīnas agregātu un elektroiekārtas pilnu diagnostiku. Kad kārtējo tehnisko apkopi , mezglu un agregātu remontu , balansēšanu un riepu montāžu, kā arī savirzes sagāzuma regulēšanu. Kur Sagatavot Jūsu automašīnu Tehniskajai Apskatei un kur saņemt konsultācijas par automašīnas stāvokli pirms tā iegādes.
Darba laiks: 9:00 - 19:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Autoservisi
Sociālie tīkli:

Pro-Tehs - Sūdzības un atsauksmes

Pro Tehs - Slikts serviss

Slikts serviss Ilgi negribēju ticēt rakstītam par visām sūdzībām kuras ir izlasāmas par šo autoservisu sūdzibas.lv mājas lapā, jo ilgus gadus biju, bet nu jau nebūšu jūsu klients! Jo arī man diemžēl iznāca saskarties ar nepareizu meistaru auto diagnostikas problēmu novērtēšanu un novēršanu dēļ kā tika samaksāta liela naudas summa bet finālā problēma nepazuda! Meistari diemžēl atrunājās ar dažādām varbūtībām un ieteica griezties auto dīlera servisā. Tas arī viss!

Bu Bukults 16.04.2019

Pro Tehs - Slikta attieksme

Slikta attieksme Gribēju padalīties ar savu stāstu par apmeklējumu autoservisā kuram nosaukums skan skaisti un pat pārliecinoši Pro-Tehs! Varbūt nosaukums ir skaists bet apkalpošana mani gan pārsteidza. Tiešā vārda nozīmē pārsteidza. Tad nu mazliet iesākumam! Iegriezos servisā piegāju pie meistariem lai pieteiktu auto! Abi bija tik aizņemti, ka uz manu jautājumu kad varu pieteikt remontu acis neatrāva no datora tik noburbināja zem deguna, noprasot kas par auto un kādas problēmas. Atbildot sapratu ka attieksme...

Lo Logs44 20.02.2019
Komentāri 5 Autoservisi

Pro Tehs - Slikts serviss

Slikts serviss Biju kādreiz šā servisa klients. Neieteikšu šo servisu nevienam. Vakardien atbraucu pieteikt auto remontam nogaidījos 18 minūtes pēc kurām parādījās pieņēmējs no kura smakoja pēc grādīgiem. Izlasot sūdzības pilnīgi piekrītu ka serviss iet uz grunti ar tādu attieksmi pret klientiem. Vēl pusgadu atpakaļ viss bija ok, bet tagad kaut kas vairs tur nav riktīgi. Nez kur skatās servisa vadība!

Ja Jana991 12.12.2018

Pro Tehs - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl arī man jāatzīst rakstītam sūdzības.lv par šo servisu! Esmu kliente jau vairāk kā 5 gadus šai servisā un līdz šim neko sliktu nevarēju teikt ne par apkalpošanu ne par auto remontu. Bet vakar pārliecinājos ka meistari-pieņēmēji tiešām nebija sastopami savā darba vietā ilgāku laiku 10-15 minūtes noteikti. Nolēmu pagaidīt! Paņēmu kafiju un apsēdos pie žurnālgaldiņa! Caur stiklu nebija saskatāms neviens servisa darbinieks, kaut pulkstenis jau bija ap 11: 15. Kad beidzot parādījās viens no...

In ingucis37 12.12.2018

Pro Tehs - Slikts serviss

Slikts serviss Был клиентом этого сервиса долго, всё нравилось! Но вот сейчас решил отказатся от ихних услуг. Причина - 1.Стали делать машину не качественно. 2.Приёмщики постоянно на долго отлучаются с рабочего места (иногда 10-15 минут никого) приходится ждать! 3.Один из приёмщиков на вапросы отвечает только на латышком языке! Да ну их на!

Pro Tehs - Slikts serviss

Slikts serviss Strādā neprofesionāļi! Atbraucot uz šo servisu ar tā saucamo slimības lapu no csdd, servisa darbinieks paskaidroja ka nekas traks neesot pēc 2 stundām būs gatavs! Atnācu vakarpusē pēc auto nolēmu uzreiz doties uz atkārtoto csdd pārbaudi! Diemžēl mašīna tehnisko neizgāja jo kaut kas bij sataisīts bet kaut kas atstāts kā ir! Naudu par servisa pakalpojumiem paņēma diezgan! Nevienam neiesako šo kantori! Labāk pārmaksāt un aizvest uz oficiālo dīlera servisu!

Se SERGIJS 13.03.2018
Komentāri 1 Autoservisi