www.sudzibas.lv Pro-Tehs Krāpšanās

Pro Tehs - Krāpšanās

Brauciet tālāk pa ielu draugi, brauciet tālāk pa ielu draugi un nepieturiet un nepieturiet servisā ar nosaukumu PRO-TEHS! Jo slava tam, jo slava tam, tam – vislielākajam krāpniekam Jānim Ozoliņa kungam. Kurš kā meistars –pieņēmējs paņem lielu naudu un finālā auto netiek saremontēts! Pieprot viņš savu arodu (skaisti runāt). Neuzķerieties! Pareizākais risinājums braukt garām šai iestādei. Es jau tā daru! Neesi muļķis! Neremontējies pie krāpniekiem!

28.11.2020

S Sjegres 30.11.2020

Par ko tieši paņēma lielu naudu, un ko tieši nesaremontāja? Jūs griezāties ar šo problēmu pie servisa vadības?
Nē? Parasti tādas lietas risina uz vietas.

R rt480 25.08.2021

Kkada gopnika atbilde "tipa ejam aiz garazam parunasim", ahahaha :))) Milie cilveki, neviens neteres savu laiku te raxtot par jums subzibas bez iemesla. Jus reali cakarejat cilvekus, tpc nevajag brinities, ka par jums raxta sudzibas.