www.sudzibas.lv Pro-Tehs Krāpšanās

Pro Tehs - Krāpšanās

Nē, tā nav sūdzība bet gan vēstījums citiem ļaudīm kuri veļas savu auto remontēt servisā ar skaļo nosaukumu Pro-Tehs. Uzreiz teikšu aizmirstiet! Atnācu pēc konsultācijas par skaņām motorā. Paskaidroju kas kā. Atbilde bija nekavējoties gatava. Viss ir slikti. Jātaisa kapitālais remonts kas izmaksā apmēram 1800 eiro vai jāpērk lietots motors. Biju šokēts ka meistars - pieņēmējs nosaka motora defektu (laikam liels speciālists) . Nolēmu doties uz citu servisu. Tavu brīnumu! Auto remonts izmaksāja nieka 350 eiro. Skaņas pazuda, auto iet kā bittīte. Meistaram-pieņēmējam (liels paldies ka neatstāju auto pie jums) un ieekonomēju 1450 eiro. Ļautiņi! Iepriekš izlasiet atsauksmes par iestādi kur taisāties doties. Šodien izlasīju atsauksmes par servisu Pro-Tehs. Serviss rullē!

02.07.2021

V

V Varis-Gatis 17.05.2021
Slikts serviss

Servisa devīze - taisam sūdīgi - biežāk brauks! Kārtējo reizi pārliecinājos ka tā ir un tā būs. Jāmeklē cits, diemžēl.

S Sudzibas.lv Admin 16.08.2021

S Sjegres 17.08.2021

Sveiks Vari-Gati, vai kā Tevi tur šoreiz sauc. Vari paskaidrot, ko tieši sataisīja?

S Sjegres 02.07.2021

Interesanti, Valis50, tikko runāju ar pieņēmējiem, viņi neatceras šādu gadījumu pēdējo triju mēnešu laikā. Varbūt varētu precīzāk, kāds auto, kāds motors un kas par trokšņiem/defektu? Citādāk izklausās pēc kārtējās apmelošanas kampaņas, Jo šeit anonīmi var apliet ar mēsliem jebkuru.

R rt480 25.08.2021

Man mainija amortizatorus un pec mainas pateica, ka jaremonte stures iekartu, jo ta grab. Aizbraucot uz citu servisu man uzprasija, ka tu brauc un nedzirdi, ka tev nav pievilkti lidz galam pr. amortizatori. pec manam doma Pievilkot amortizatorus skana pazuda !
Tulit uzradisies "Sjegres" uz teiks, ka bija jarisina uz vietas, ka jau lasiju kkur ieprieksh. Es pie jums nekad vairs nebrauksu neko risinat un ceru, ka vairak cilveku izlasis so zinojumu un izvelesies citu servisu. Tada ir mana pieredze, es vnk dalos ar to, lai citi neiekrit.