www.sudzibas.lv Pro-Tehs Slikts serviss

Pro Tehs - Slikts serviss

Diemžēl arī man jāatzīst rakstītam sūdzības.lv par šo servisu! Esmu kliente jau vairāk kā 5 gadus šai servisā un līdz šim neko sliktu nevarēju teikt ne par apkalpošanu ne par auto remontu. Bet vakar pārliecinājos ka meistari-pieņēmēji tiešām nebija sastopami savā darba vietā ilgāku laiku 10-15 minūtes noteikti. Nolēmu pagaidīt! Paņēmu kafiju un apsēdos pie žurnālgaldiņa! Caur stiklu nebija saskatāms neviens servisa darbinieks, kaut pulkstenis jau bija ap 11: 15. Kad beidzot parādījās viens no pieņēmējiem sapratu ka viņš ir kunga dūšā jo no viņa nesa pēc alkohola! Izdzēru kafiju un sapratu ka vairs nevēlos remontēt savu auto šai servisā! Lai jums veicas ar klientiem pēc šādas attieksmes!

I