MMK Serviss

MMK Serviss SIA
Adrese: Biķernieku 121 K
Rīga
Latvia - LV-1021
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 26265050
Informācija: Riepu montāža un remonts, riepu un disku tirdzniecība, disku pulverkrāsošana,
disku valcēšana un metināšana.
Darba laiks: 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 18:00
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Autoservisi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
34
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

MMK Serviss - Sūdzības un atsauksmes

MMK Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss 21.11.2022 nopirku riepas - uzmanieties paši pārbaudiet vai visas riepas iedotas pa pareizam izmēram, jo neviens no darbiniekiem neskatās vai riepas ir atbilstoši pasūtītās vai nē! Pēc tam kad jābrauc mainīt jāstāv Rindā, jāklausās pārmetumu un ar naudas piemaksu 20 euro (jo esot lietota) par to ka riepa ir par mazu atklāja servisā montējot kas arī kalpoja ka riepu vairs nevarot pieņemt pretī! Ļoti dārga reklāma, zems līmenis kvalitātei! Uzmanieties, kad brauciet uz Mmk riepu centru!

K KBL 23.11.2022
Komentāri 0 Autoservisi

MMK Serviss - Nepatiesība

Nepatiesība Agrāk, es kad sūtīju viņu mājaslapā riepas, no pasūtītā ļoti reti kad bija kaut kas uz vietas. Vienmēr nācās ņemt kaut ko citu. Konsultanti laipni, vienmēr ieteica alternatīvu apmēram tajā pašā cenu kategorijā, bet ne to, ko biju sākumā pasūtījis. Tagad viņu mājaslapā rādās atlikumi un it kā tikai riepas, kuras ir uz vietas vai var pasūtīt. Beidzot izdevās ar pirmo pasūtīt riepas kas reāli ir uz vietas. Ceru, ka tā arī tiks turpināts.

V VladsOz 21.11.2022
Komentāri 0 Autoservisi

MMK Serviss - Krāpšana un maldināšana

Krāpšana un maldināšana Šausmīga situācija ar MMK. Pasūtīju riepas, atjaunotas Norsken 4 gab. Vadoties no sludinājuma ka itāļu kvalitāte, budžeta klase, esot labas un kvalitatīvas. Trīs darbadienu laikā ar mani neviens nesazinās, līdz ko sazinājos ar mmk menedžeru atbilde fascinē - nezinu kad viņas būs, man ir virs 500-1000 pasūtījumiem, gaidi zvanu! Un nometa klausuli. Nācās zvanīt 4tajā dienā, lai es varētu rēķināties, kad tās būs. Yes ir atbilde brauciet uz mūkusalas ielu 72d un tās jūs tur gaida 4 gab. Atbraucu...

MMK Serviss - Maldināšana, krāpšana

Maldināšana, krāpšana Mājaslapā noskatu riepas. Arī ss.com atrodu sludinājumu ar tām pašām riepām ko ielicis Mmk. Sludinājums ielikts vakar 16:19. Šodien aizbraucu 12: 30 pie viņiem. Protams, ka atbild, ka tas modelis izpirkts. Piedāvā “līdzīgu” variantu, tikai katra riepa ir 11€ dārgāka. Parādu otru un trešo variantu kas noskatīts, atbilde tā pati. Arī no vairākiem draugiem un paziņām esmu dzirdējis šo pašu stāstu par viņiem.

R Ralfs 17.11.2022
Komentāri 7 Autoservisi

MMK Serviss - Neatbilstoši uzstādītas riepas

Neatbilstoši uzstādītas riepas Šodien veicu tehnisko apskati.. Kuru es neizgāju un viens no iemesliem ir tāds, ka mainot no ziemas riepām uz vasaras.. Ir nomainītas riepas otrādāk un nepareizi.. Dēļ kā tehniskajā apskatē dabūju 2.. Čeks ir saglabāts.. Uz vietas varēšu parādīt.. Tikai ko darīt šādā gadījumā... Kad dēļ šīs situācijas riepu kvalitāte arī ir mainījusies.

MMK Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Bija, ļoti nepatīkama pieredze Mmk riepu servisa Biķernieku ielā, februārī iegādājos jaunus diskus ar riepām ar domu lai pavasarī nav jāstāv garās rindās, pienāca ilgi gaidītais brīdis, bija iespēja uzlikt riepas uz auto, braucot sāka mašīna vibrēt, pagāja piecas dienas līdz varēju aizbraukt uz šo kantori, šoreiz bija cits darbinieks, kas bija izbrīnīts, kā tādas riepas vārēja uzmontēt uz konkrētajiem diskiem, labi ar to vēl varēju samierināties uzlika citas riepas un protams bija jāpiemaksā...

MMK Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtiju riepas internetā, uzņēmums piedāvāja, ka ir iespēja veikt apmaksu riepu saņemšanas brīdī, ar karti vai skaidrā naudā. Rezultātā uzņēmums piezvanija un teica, ka atsūtīs rēķinu, lai veicu apmaksu un tad gaidu kad nu tās riepas būs. Jautājums - kam tā opcija mājas lapā par norēķināšanos preces saņemšanas brīdī?

MMK Serviss - Negodīgs serviss

Negodīgs serviss Viltīgi iesmērēja nekvalitatīvas riepas un vienu riepu uzlika ar iekšpusi uz āru. Mājaslapā sameklēju kādas vēlos un, protams, aizbraucot uz vietas tādu nav, bet varam piedāvāt šīs.Uzticējos. Nopirku. Skaļas un vibrē no 30kmh uz augšu. Nākošajā sezonā subaru servisā divas reizes centos balansēt un tagad viss disks ar atsvariņiem un vienalga vibrē.Teica, ka riepas nekvalitatīvas/brāķis. MMK daudz reklāmas un it kā normāli jaunieši, bet īstenībā negodīgi darbinieki. Neiesaku!

MMK Serviss - Slikts serviss, maldināšana

Slikts serviss, maldināšana E-veikalā izvēlējos riepas Cena likās ok, palasīju aprakstu nu tur tā viņas slavē labākās riepas savā klasē augsti radītāji izcilas riepas uz slapja seguma utt. Reāli aizbraucot apskatoties riepas rādītāji nav tādi kādi ir aprakstā aizbildinoties ar to ka katru gadu mainās tehnoloģijas utt. , tad kur ir problēma šo te aprakstu katru gadu pamainīt atbilstoši reālajiem rādītājiem, kāpēc jātērē klientu laiks piedāvājot neatbilstošu preci? Kā arī pēc montāžas apbēdināja tas fakts ka uzņēmums slavē...

MMK Serviss - Спасибо, ребята!

Спасибо, ребята! Меня Юра зовут и я из Даугавпилса. Реально помогли мне в эти сложные времена. Проколол колесо по пути в ригу, починили за 5 рублей и ещё дали купон 5 евро на следующую покупку. Обалденный сервис, всем советую обращаться только сюда. Уже договорился, буду у них брать летние покрышки с бесплатной доставкой на дом, всё мне показали, разсказали и ешё дадут скидку. Ребята молодцы реально!

J Jura68 06.03.2021
Komentāri 1 Autoservisi

AtrisinātaMMK Serviss - Krāpšana, klientu maldināšana

Krāpšana, klientu maldināšana MMK maldina klientus ar viltus materiālu e-veikalā. Majaslapā ir pieejams riepas ar labu cenu. Kad esmu izveidojis pasūtijumu, saņemu informācija kad nav uz vietas, būs aptuveni pēc mēneša. Sazinoties pēc mēneša saņemu atbildi kad vel nav, bet drīzi būs ar augstāku cenu. Tas ir mārketinga maldināšana, jo par cenu kura ir mājas lapā nevar iegādāties preci kura Jūs interesē. Kā arī piedāvājot nosaukt pasūtījuma nr. viņiem tas jau ir kaut kur pazaudēts. Nopietna attieksme pret klientiem. Pasūtījumi ir tikai ķekša pēc, NENOPIETNS uzņēmums, kaktukantoris!

MMK Serviss - Krāpšana

Krāpšana Tieši tāda pati situācija, kā aprakstīja vairāki citi- internetā noskatīju, sazvanīju- apstiprina, ka ir uz vietas, taču, kad aizbrauc pēc apmēram 30 minūtēm: "Diemžēl izpārdotas, varam jums piedāvāt alternatīvu", kura dārgāka par 20 eiro/gab. Draugs valcēja, remontēja disku un samaksāja 80 eiro,kaut gan viņu saitā remonts no 20 eiro. Noteikti neiesaku.

L Lote_L 11.12.2020
Komentāri 3 Autoservisi

MMK Serviss - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Zvanu jautāju par konkrēta izmēra riepām, kas pieejams uz vietas - Saka ļoti liela izvēle, labāk lai braucot uz vietas izvēlēties - pēc stundas esmu klāt jautāju par konkrēto izmēru Saka ka nekas īsti uz vietas nav tikai divi varianti, vienu no kuriem neiesaka saku labi ņemšu to otru Saka Cena 74 eiro gabala - saku internetā 64 eiro gabala parādu cenu ko redzēju Saka tā tik tāda informatīva Cena, in īstā esot 74 neko braucu prom tik laiks iztērēts! Neiesaku nevienam slikts serviss krāpšana...

M Marpri 13.11.2020
Komentāri 5 Autoservisi

MMK Serviss - Pozitīvs viedoklis nevis negatīvs

Pozitīvs viedoklis nevis negatīvs Mana pieredze ir pozitīva par šo riepu centru. Kādēļ ir jāsūdzas, ja sezonas laikā kaut kas no precēm ir izpārdots. Reklāmas tiek liktas uz vairākām nedēļām arī manā darbības jomā. Katru gadu pērku riepas mmk riepu centrā un vienmēr ir liela izvēle un tiek piemērotas labas atlaides. Turklāt riepas ir lielā daudzumā arī nesezonā. Puiši malači. Par pozitīvo!

MMK Serviss - Krāpšana, cilvēku mānīšana ar preci

Krāpšana, cilvēku mānīšana ar preci Reklamē riepas, kuras neeksistē... Gribēju nopirkt jau pārbaudītas riepas. Sludinājuma atradu ka mmk riepas piedāvā tādas 48, lēti... Zvanu, jā esot tādas... Aizbraucu līdz rīgai 90km, bet kad jautāju par tām riepām, pasaka, ka esot beigušās, piedāvāja ar tādu pašu protektoru, cits ražotājs un Cena 69 euro... Ilgi domāju, beigās nopirku. Atbraucis mājās, devos uz servisu montēt, bet izrādās ka viena gumija met un daudz atsvari vajadzīgi, vēl viena arī... Zvanīju uz veikalu, bet viņi Saka ka...

R R17 31.10.2020
Komentāri 7 Autoservisi

MMK Serviss - Laba apkalpošana

Laba apkalpošana Iebraucot bedrē, vienai riepai uzmetās pumpa un kamēr citi riepu tirgoņi gribēja, lai iegādājos riepu pāri, šajā servisā varēju iegādāties vienu riepu atsevišķi. Bieži apmeklēju šo portālu un pamanīju negatīvās atsauksmes, taču mana pieredze ar šo servisu bijusi pozitīva. Uz vietas likās, ka riepu ir daudz un darbinieki cenšas apkalpot visus cik vien labi var. Pie kases man palūdza novērtēt apkalpošanu un to izvēlējos izdarīt šeit!

A AntonC 29.10.2020
Komentāri 2 Autoservisi

MMK Serviss - Krāpšana

Krāpšana Internetā tika pasūtītas ziemas riepas, iepriekš sazvanoties precizēju vai patiešām izmērs un modelis atbilst, pēc apstiprinājuma veicu maksājumu. Pēc 4 dienām joprojām klusums, zvanu un jautājumu par riepām, izrādās nav tāds izmērs kļūda sistēmā, saku, lai tad atgriež naudu. Jau ir otrā nedēļa, kā nav ne riepu ne naudas. Tirgotājs neuzskata par pienākumu ne atzvanīt, ne atvainoties, turpina joprojām uzrādīt piedāvājumā neesošas riepas. Neiesaku sadarbību ar šo kantori.

MMK Serviss - Laba atlaide pensionāram

Laba atlaide pensionāram Sveiki! Esmu pensionārs no Piebalgas. Atbraucu no savas puses uz ikea veikalu nopirkt mēbeles. Stāvvieta uzbraucu ar 30 lielu atrumu uz apmales. Parsitu riepu un sagandēju disku. Sargs ieteica braukt blakus uz Mmk riepu servisu. Tur visu sataisīja smaidīgi jauni cilvēki par letam cenam! Pretimnākošs serviss. Papildus iedeva man ka pensionāram atlaidi. Paldies jums.

MMK Serviss - Labs serviss

Labs serviss Internetā noskatīju riepas un atnākot uz vietas, papildus jau tā zemajai cenai saņēmu kuponu nākamajam pirkumam. Kad zvanīju, teica ka labāk uz montāžu pieteikties uzreiz, bet nebiju pārliecināts par to cikos atbraukšu. Tāpat atbraucot nebija jāgaida ilgāk par 6-7min. Prieks, ka saziņai ar visiem varēju izmantot dzimto latviešu valodu. Paldies mmk džekiem!

MMK Serviss - Nepatiesa informācija e-veikalā

Nepatiesa informācija e-veikalā Meklējām vasaras riepas, Mmk e-veikalā liels piedāvājums ar labām cenām un arī atlaidēm labiem brendiem. Izlasīju šeit negatīvās atsauksmes, tāpēc nolēmu kārtīgi piezvanīt, lai nebūtu nepatīkama situācija braucot uz vietas - reāli nevienas no interesējošām, kam bija salīdzinoši labas atlaides, nav pieejamas. Piedāvāja līdzīgā cenu kategorijā švakākas riepas. Laikam tik tāda klientu makšķerēšana, piesaistot ar labu brendu riepām un labām atlaidēm. Labi, ka nolēmām piezvanīt un konkrēti noprasīt...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes