MMK Serviss

MMK Serviss SIA
Adrese: Biķernieku 121 K
Rīga
Latvia - LV-1021
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 26265050
Informācija: Riepu montāža un remonts, riepu un disku tirdzniecība, disku pulverkrāsošana,
disku valcēšana un metināšana.
Darba laiks: 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 18:00
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Autoservisi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

4%
Sūdzības
28
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

MMK Serviss - Sūdzības un atsauksmes

MMK Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtiju riepas internetā, uzņēmums piedāvāja, ka ir iespēja veikt apmaksu riepu saņemšanas brīdī, ar karti vai skaidrā naudā. Rezultātā uzņēmums piezvanija un teica, ka atsūtīs rēķinu, lai veicu apmaksu un tad gaidu kad nu tās riepas būs. Jautājums - kam tā opcija mājas lapā par norēķināšanos preces saņemšanas brīdī?

MMK Serviss - Negodīgs serviss

Negodīgs serviss Viltīgi iesmērēja nekvalitatīvas riepas un vienu riepu uzlika ar iekšpusi uz āru. Mājaslapā sameklēju kādas vēlos un, protams, aizbraucot uz vietas tādu nav, bet varam piedāvāt šīs.Uzticējos. Nopirku. Skaļas un vibrē no 30kmh uz augšu. Nākošajā sezonā subaru servisā divas reizes centos balansēt un tagad viss disks ar atsvariņiem un vienalga vibrē.Teica, ka riepas nekvalitatīvas/brāķis. MMK daudz reklāmas un it kā normāli jaunieši, bet īstenībā negodīgi darbinieki. Neiesaku!

MMK Serviss - Slikts serviss, maldināšana

Slikts serviss, maldināšana E-veikalā izvēlējos riepas Cena likās ok, palasīju aprakstu nu tur tā viņas slavē labākās riepas savā klasē augsti radītāji izcilas riepas uz slapja seguma utt. Reāli aizbraucot apskatoties riepas rādītāji nav tādi kādi ir aprakstā aizbildinoties ar to ka katru gadu mainās tehnoloģijas utt. , tad kur ir problēma šo te aprakstu katru gadu pamainīt atbilstoši reālajiem rādītājiem, kāpēc jātērē klientu laiks piedāvājot neatbilstošu preci? Kā arī pēc montāžas apbēdināja tas fakts ka uzņēmums slavē...

MMK Serviss - Спасибо, ребята!

Спасибо, ребята! Меня Юра зовут и я из Даугавпилса. Реально помогли мне в эти сложные времена. Проколол колесо по пути в ригу, починили за 5 рублей и ещё дали купон 5 евро на следующую покупку. Обалденный сервис, всем советую обращаться только сюда. Уже договорился, буду у них брать летние покрышки с бесплатной доставкой на дом, всё мне показали, разсказали и ешё дадут скидку. Ребята молодцы реально!

J Jura68 06.03.2021
Komentāri 1 Autoservisi

AtrisinātaMMK Serviss - Krāpšana, klientu maldināšana

Krāpšana, klientu maldināšana MMK maldina klientus ar viltus materiālu e-veikalā. Majaslapā ir pieejams riepas ar labu cenu. Kad esmu izveidojis pasūtijumu, saņemu informācija kad nav uz vietas, būs aptuveni pēc mēneša. Sazinoties pēc mēneša saņemu atbildi kad vel nav, bet drīzi būs ar augstāku cenu. Tas ir mārketinga maldināšana, jo par cenu kura ir mājas lapā nevar iegādāties preci kura Jūs interesē. Kā arī piedāvājot nosaukt pasūtījuma nr. viņiem tas jau ir kaut kur pazaudēts. Nopietna attieksme pret klientiem. Pasūtījumi ir tikai ķekša pēc, NENOPIETNS uzņēmums, kaktukantoris!

MMK Serviss - Krāpšana

Krāpšana Tieši tāda pati situācija, kā aprakstīja vairāki citi- internetā noskatīju, sazvanīju- apstiprina, ka ir uz vietas, taču, kad aizbrauc pēc apmēram 30 minūtēm: "Diemžēl izpārdotas, varam jums piedāvāt alternatīvu", kura dārgāka par 20 eiro/gab. Draugs valcēja, remontēja disku un samaksāja 80 eiro,kaut gan viņu saitā remonts no 20 eiro. Noteikti neiesaku.

L Lote_L 11.12.2020
Komentāri 3 Autoservisi

MMK Serviss - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Zvanu jautāju par konkrēta izmēra riepām, kas pieejams uz vietas - Saka ļoti liela izvēle, labāk lai braucot uz vietas izvēlēties - pēc stundas esmu klāt jautāju par konkrēto izmēru Saka ka nekas īsti uz vietas nav tikai divi varianti, vienu no kuriem neiesaka saku labi ņemšu to otru Saka Cena 74 eiro gabala - saku internetā 64 eiro gabala parādu cenu ko redzēju Saka tā tik tāda informatīva Cena, in īstā esot 74 neko braucu prom tik laiks iztērēts! Neiesaku nevienam slikts serviss krāpšana...

M Marpri 13.11.2020
Komentāri 5 Autoservisi

MMK Serviss - Pozitīvs viedoklis nevis negatīvs

Pozitīvs viedoklis nevis negatīvs Mana pieredze ir pozitīva par šo riepu centru. Kādēļ ir jāsūdzas, ja sezonas laikā kaut kas no precēm ir izpārdots. Reklāmas tiek liktas uz vairākām nedēļām arī manā darbības jomā. Katru gadu pērku riepas mmk riepu centrā un vienmēr ir liela izvēle un tiek piemērotas labas atlaides. Turklāt riepas ir lielā daudzumā arī nesezonā. Puiši malači. Par pozitīvo!

MMK Serviss - Krāpšana, cilvēku mānīšana ar preci

Krāpšana, cilvēku mānīšana ar preci Reklamē riepas, kuras neeksistē... Gribēju nopirkt jau pārbaudītas riepas. Sludinājuma atradu ka mmk riepas piedāvā tādas 48, lēti... Zvanu, jā esot tādas... Aizbraucu līdz rīgai 90km, bet kad jautāju par tām riepām, pasaka, ka esot beigušās, piedāvāja ar tādu pašu protektoru, cits ražotājs un Cena 69 euro... Ilgi domāju, beigās nopirku. Atbraucis mājās, devos uz servisu montēt, bet izrādās ka viena gumija met un daudz atsvari vajadzīgi, vēl viena arī... Zvanīju uz veikalu, bet viņi Saka ka...

R R17 31.10.2020
Komentāri 7 Autoservisi

MMK Serviss - Laba apkalpošana

Laba apkalpošana Iebraucot bedrē, vienai riepai uzmetās pumpa un kamēr citi riepu tirgoņi gribēja, lai iegādājos riepu pāri, šajā servisā varēju iegādāties vienu riepu atsevišķi. Bieži apmeklēju šo portālu un pamanīju negatīvās atsauksmes, taču mana pieredze ar šo servisu bijusi pozitīva. Uz vietas likās, ka riepu ir daudz un darbinieki cenšas apkalpot visus cik vien labi var. Pie kases man palūdza novērtēt apkalpošanu un to izvēlējos izdarīt šeit!

A AntonC 29.10.2020
Komentāri 2 Autoservisi

MMK Serviss - Krāpšana

Krāpšana Internetā tika pasūtītas ziemas riepas, iepriekš sazvanoties precizēju vai patiešām izmērs un modelis atbilst, pēc apstiprinājuma veicu maksājumu. Pēc 4 dienām joprojām klusums, zvanu un jautājumu par riepām, izrādās nav tāds izmērs kļūda sistēmā, saku, lai tad atgriež naudu. Jau ir otrā nedēļa, kā nav ne riepu ne naudas. Tirgotājs neuzskata par pienākumu ne atzvanīt, ne atvainoties, turpina joprojām uzrādīt piedāvājumā neesošas riepas. Neiesaku sadarbību ar šo kantori.

MMK Serviss - Laba atlaide pensionāram

Laba atlaide pensionāram Sveiki! Esmu pensionārs no Piebalgas. Atbraucu no savas puses uz ikea veikalu nopirkt mēbeles. Stāvvieta uzbraucu ar 30 lielu atrumu uz apmales. Parsitu riepu un sagandēju disku. Sargs ieteica braukt blakus uz Mmk riepu servisu. Tur visu sataisīja smaidīgi jauni cilvēki par letam cenam! Pretimnākošs serviss. Papildus iedeva man ka pensionāram atlaidi. Paldies jums.

MMK Serviss - Labs serviss

Labs serviss Internetā noskatīju riepas un atnākot uz vietas, papildus jau tā zemajai cenai saņēmu kuponu nākamajam pirkumam. Kad zvanīju, teica ka labāk uz montāžu pieteikties uzreiz, bet nebiju pārliecināts par to cikos atbraukšu. Tāpat atbraucot nebija jāgaida ilgāk par 6-7min. Prieks, ka saziņai ar visiem varēju izmantot dzimto latviešu valodu. Paldies mmk džekiem!

MMK Serviss - Nepatiesa informācija e-veikalā

Nepatiesa informācija e-veikalā Meklējām vasaras riepas, Mmk e-veikalā liels piedāvājums ar labām cenām un arī atlaidēm labiem brendiem. Izlasīju šeit negatīvās atsauksmes, tāpēc nolēmu kārtīgi piezvanīt, lai nebūtu nepatīkama situācija braucot uz vietas - reāli nevienas no interesējošām, kam bija salīdzinoši labas atlaides, nav pieejamas. Piedāvāja līdzīgā cenu kategorijā švakākas riepas. Laikam tik tāda klientu makšķerēšana, piesaistot ar labu brendu riepām un labām atlaidēm. Labi, ka nolēmām piezvanīt un konkrēti noprasīt...

MMK Serviss - Klientu krāpšana un maldināšana

Klientu krāpšana un maldināšana Vienkārši krāp un maldina patērētāju. Pasūtīju riepas viņu mājaslapa. Pēc laika atnāk sms, ka man pašam jāzvana par riepu pieejamību, lai gan viņu mājas lapā rādās, ka ir pieejamas. Es viņiem nezvanīju par pieejamību, jo pēc daudzkājiem negatīvajiem komentāriem par šo firmu bija skaidrs, ka viņi saliek internetā riepu Cenas, kas nemaz neeksistē. Lai viņus nepieķertu Ptac, Cenas konkrētajiem modeļiem ss.lv tiek mainītas gandrīz katru dienu. Iespējams arī viņu mājaslapā Cenas tiek mainīta...

MMK Serviss - Riepu maiņa

Riepu maiņa Šausmīgi dārgs serviss. Mazai mašīnai pārmest riepas 27 eiro, un cik tad maksātu džipam? Es 20 gadi braucu ar mašīnu un man sāk stāstīt kas šai procesā tiek darīts, es taču to visu zinu! Beigas tomēr samaksāju 25 eiro, visur citur ir 20 eiro pat ir bijis arī mazāk. Šo servisu izvēlējos jo tas ir vistuvāk mājām. Vairs nav nekāda vēlme šo servisu apmeklēt jo ne vienu reizi biju bet divas vai trīs. Vairs tur braukt nevēlos. Ar cieņu, Aija

A Aija L 20.04.2020
Komentāri 3 Autoservisi

MMK Serviss - Krāpšana

Krāpšana Viņiem strādāšanas stils, likt reklāmā riepas kuras nemaz nav vai nevar iegādāties par nereāli zemām cenām un kad klients atbrauc uz vietas tad sprauž batonus ausīs, ka kāds jau ir nopircis vai vēl kko izdomā. Man bija gadījums kad atzvanīja un teica ka riepas ir nerezervētas un tt.. kad atbraucu tad izrādās kāds kko sajaucis un pārdēvis un tad sāk piedāvāt kko citu, nevis to ko es biju izvēlējies.

R riepas 03.04.2020
Komentāri 1 Autoservisi

MMK Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Pilnīgi nekorekta attieksme pret klientu. Nesaprotu kā tāds uzņēmums mūsu laikos vēl var eksistēt. Mājas lapā noskatīju riepas, bet izrādās tādas nau uz vietas jāpasūta. Pasūtu, uz e-pastu atnāk ka viss ok riepas pasūtītas un ar mani sazināsies. Pēc mēneša nekā, sāku pats meklēt kas ar manu pasūtījumu. Neviens neko nevar atbildēt, beigas vispār neviens neko neatbild uz taviem jautājumiem. Tad viņu tajā dižajā čatā, kas ir mājas lapā atcēlu pasūtījumu. Ļoti vīlies esmu par šiem darboņiem. Pasūtīju citur, dabūju lētāk un pēc divām dienām riepas pieveda klāt bez maksas.

MMK Serviss - Krāpšana ar cenam, maldinoša reklama

Krāpšana ar cenam, maldinoša reklama Pasūtīju riepas interneta, atzvanīja teica ka jāatbrauc atstat avansu un riepas bus pēc 3 dienam. Atbraucot izrādas ka riepas ļoti vecas un nav iespējams dabūt. Tas bija oktobra sakuma, bet tas riepas joprojām ir pieejamas šodien 5.11.2019 majaslapa. Pasutiju citas riepas, pasūtījums apstiprināts, neviens neatzvanīja. Pēc divam dienam atbraucu uzstādit izrādas cenas jau mainījušas, riepas palika dargāk.

R Rodja 05.11.2019
Komentāri 2 Autoservisi

MMK Serviss - Krāpšana un t.d.

Krāpšana un t.d. Lūdzu rakstiet sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centra, jo man no PTAC atbildēja: "Labdien! Paldies par jūsu iesūtīto elektroniskā pasta vēstuli patērētāju tiesību aizsardzības centram (turpmāk – ptac) . Iepazīstoties ar jūsu elektroniskā pasta vēstulē norādīto, pirmšķietami ir konstatējams patērētāja maldinājums, gadījumā, ja konkrētas auto riepas tiek tirgotas interneta veikalā un tiek arī apstiprināta to pieejamība, bet vēlāk patērētājam tiek paziņots, ka izvēlētās riepas nav...

A Ameli35 15.10.2019
Komentāri 0 Autoservisi

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes