Volkswagen autocentrs Jēkabpilī - Servisa pakalpojumi

Mīļie cilvēki, rakstu šo par brīdinājumu citiem. Taupiet savus nervus, līdzekļus un laiku, nekādā gadījumā nedzeniet savu mašīnu uz šo servisu, noplesīs nenormālas summas, kvalitāte nekāda, apkalpošana šausmas. Mašīna tiek solīta salabot konkrētā laikā, diemžēl aizbraucot pakaļ, izrādās, ka nekas nav pabeigts un izdarītais neatbilst solītajai kvalitātei, beigās piestāda rēķinu par kosmisku summu! Galu, gaļā esi izvest tik tālu, ka vienkārši priecājies tikt prom no šī kantora. Nieiekrītiet, runā viņi ļoti skaisti, bet beigās neko neizdara kā nākas.

R Romāns 01.06.2011

Blefs. Nekā konkrēta. Kad, kas, cik, cik ilgi u t.t. Tā var uzrakstīt jebkurš un par jeb ko. Piemēram es varu tagad paņemt nokopēt rakstītāja vārdu, vaņa tekstu un pielikt tam un piemēram xxx servisu. Un citi to lasīs, apspriedīs cik slikts tas ir.

K kristina 01.06.2011

What is this car?

K Karīna 01.06.2011

Ar šī kantora īpašnieku arī neiesaku sapīties kādos darījumos - melo vienā melošānā. Vienīgais, ko viņš māk - skaisti dir*t.

A artursmacans 04.06.2011

man ar to servisu ar bija pieredz bij jav diezgan sen tas viss bet situaacija sekojosa nopirku golfinu, deg elas spiediena lampina, domaaju ja jaw oficialais dileris buus jaazin probleemas atrisinaajums, azbraucu uz turienie atrodu "meistaru"tas plecus rausta

L Linda 18.08.2011

izskatās pēc nomelnošanas. nekādu summu, laiku utt.

K Ksenja 16.03.2014

Kto nibud remontirovalsa ese v etom servise???????