Volkswagen autocentrs Jēkabpilī - Slikts serviss

Labrīt. Es vēlētos ielikt vai pasūdzēties par šo servisu. Ar auto notika elektrības problēmas un domādams ka serviss spēs palīdzēt ir nulle. Trīs mēnešu auto nostāvēja stāvvietā un ko viņi dara tikai nomazgāja un viss. un pasaka beigās ka netaisās labot. Atsakās to darīt jo elektriķis nevēlas to darīt. Sanāca ķibele ar auto. Domāju ka serviss palīdzēs tikt galā un dabūs kaut pie dzīvības. Bet nekā. Man pasaka ka neremontēs bet lai pērku tādu pašu. Ja es vēlos lai labo to ko man vajag vai tad drīkst atteikt. Tas nekas ka veca un vēl mazs sīkums bet tas dēļ ziemas un ceļiem. Gribu zināt vai serviss drīkst atteikt?

zubila 10.03.2016

Bija man tāds servisa mīlulis, kuru oficiālais pārstāvis nevarēja saremontēt, bet sāku rakt, nopirku VAG-COM vadu no neoficiālajiem, nolasīju savas kļūdas, -rezultātā servisa liktais sūknis pa 700Ls bija jāaizstāj ar ssā pirktu pa 100Ls. Bet vispār vismaz aviācijā elektronika skaitas uzticamāka par mehāniku. Vai drīkst atteikt, nu ja pat VVF MB atteica, tad ko.