ProTuning

Latvia - LV-1007
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 20301155
+371 20304747
Informācija: ProTuning.lv piedāvā visdažādāko izvēli auto/moto tūningā.
Darba laiks: 10:00 - 19:00

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

ProTuning - Sūdzības un atsauksmes

Protuning - Nespēj izpildīt pasūtījumu 14 darba dienas

Nespēj izpildīt pasūtījumu 14 darba dienas Saskāros ar protuning nespēju laikus izpildīt pasūtījumu, kā jau rakstīts viņu mājas lapā, pasūtījums tiks izpildīts ne ilgāk, ka 14 darba dienu laikā, mana gadījumā jau pagājušas ir 19 darba dienas un vēl nekā domāju ka būs vēl ilgāk. Aizbildinājās, ka pasūtījums kavējies, kad tika zvanīts pēc 15 pirmajam darba dienām. Rakstīju whatsup, ka vēlos naudu saņemt atpakaļ neatbild jūtu būs jābrauc uz vietas jārunā, jo ja šādi nespēj komunicēt tad nāksies savādāk. Naudas summa ir vairāk kā 100e...

Protuning.lv - Зарплаты в конвертах

Зарплаты в конвертах Шарашкина контора, зарплата в конвертах, зарплата маленькая, гнилой начальник Коля + делают копии велорикш фирмы Glow Taxi что у нас в старой Риге НЕЛЕГАЛЬНО!

Protuning.lv - Pārdod Nekvalitatīvas ķīniešu preces!

Pārdod Nekvalitatīvas ķīniešu preces! Nevienam neiesaku iegādāties nevienu auto tuninga detaļas un spūldzes,kvalitāte un norādītais uz ražotāja neatbists! Spūldzes un Xenon vispār nedeg ilgāk par 5 dienām, Halogen xenon aizvietotāji ir nokrāsoti spūldzes stikliņi nevis pildīti ar xenon gāzi! Krāpnieki augstākajā mērā!.