Ēra Auto / AV centrs / Baltijas apdrošināšanas nams - neprofesionāls remonts un attieksme

Ēra Auto jeb vēl nesen AV centrs ir viens no 2 autoservisiem kuru piedāvā Baltijas apdrošināšanas nams ( BAN), ja Jūsu auto ir cietis no BAN apdrošinātā auto. Manā situācijā cietu no BAN klienta, kā rezultātā nācās mainīt aizmugurējo bamperu. Pēc tāmes sastādīšanas un apstiprināšanas tika noteikts laiks ( pagāja 5 nedēļas) kad devos uz remontu, rezultātā apsolīto 2 dienu vietā tās bija 3 dienas, jo visu laiku kāds cits auto bija priekšā.
Pēc nomaiņas nobraucot pāris km konstatēju ka nedarbojas aizmugurējās gaismas vienā pusē, zvanu atpakaļ uz servisu un jautāju vai nevar tas būt saistīts ar bampera maiņu, saņēmu augstprātīgā tonī atbildi, ka vajag nomaiņit lampiņu, tas nav saistāms ar viņu darbošanos. Iebraucot tuvākajā servisā - konstatēja, ka mainot bamperu atvienoti elektrības vadi, lampiņai nebija ne vainas.
Nožēlojami ka apdrošinātāji izvēlas strādāt ar tāda zema līmeņa autoservisu.

I