EL Refinish

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

EL Refinish - Sūdzības un atsauksmes

El Refinish - Krāpšana,meli,zagšana,slikts serviss

Krāpšana,meli,zagšana,slikts serviss Krāpnieka serviss.Manu auto taisīja 3 mēn.Nekvalitatīvi, un pie tam manas automašīnas labās detaļas samainītas pret sliktām.NEISAKU šo servisu.Tiešām būsiet ļoti neapmierināti.Apdrošinātājiem piestādījis neadekvātu tāmi,pusi no auto vērtības,un rezultātā es esmu tikai zaudētājs.Toties servisa saimnieks ir konkrēti nopelnījis.

G gorss2 12.03.2021
Komentāri 0 Autoservisi

El Refinish - Nekvalitatīvi darbi, neievērojot termiņus.

Nekvalitatīvi darbi, neievērojot termiņus. Nevediet savu automašīnu uz šo servisu. Darbi tiks izdarīti apšaubāmā kvalitātē un neievērojot termiņus. Jūs dzirdēsiet simtiem iemeslu un mūžīgos solījumus, par to kāpēc darbi aizkavējās. Galu beigas saņemsi mašīnu pēc pus gada. Lētāk šeit nav, Edgars sasola vienu cenu, bet darba procesa laika uzrodas papilddarbi no kuriem atteikties vairs nevari. Un neparakstiet pieņemšanas nodošanas aktu, kamēr darbs nav pabeigts, viņš no apdrošinātājiem naudu paņemts, bet mašīnu nosviedīs ārā zem lietus, un pat neapsegs.

S Sand 15.02.2017
Komentāri 7 Autoservisi