www.sudzibas.lv EL Refinish Nekvalitatīvi darbi, neievērojot termiņus.

El Refinish - Nekvalitatīvi darbi, neievērojot termiņus.

Nevediet savu automašīnu uz šo servisu. Darbi tiks izdarīti apšaubāmā kvalitātē un neievērojot termiņus. Jūs dzirdēsiet simtiem iemeslu un mūžīgos solījumus, par to kāpēc darbi aizkavējās. Galu beigas saņemsi mašīnu pēc pus gada. Lētāk šeit nav, Edgars sasola vienu cenu, bet darba procesa laika uzrodas papilddarbi no kuriem atteikties vairs nevari.
Un neparakstiet pieņemšanas nodošanas aktu, kamēr darbs nav pabeigts, viņš no apdrošinātājiem naudu paņemts, bet mašīnu nosviedīs ārā zem lietus, un pat neapsegs.

S Sand 15.02.2017

Es jau gribēju paņemt savu automašīnu nepabeigtu. Noriebies jau bija viss, miljards iemeslu un mūžīgās pasaciņas. To visu atceroties galva sāk sāpēt.

S siew 15.02.2017

OOO, beidzot kādam nervi nav izturējuši. Jums vēl paveicies ir, jo aizņemto edgaru takš sazvanīt arī nevienmēr var. Piebrauc pie servisa vārtiem, redzi, ka tur kustība notiek, bet iekšā nelaiž un telefonu neceļ...

J Jurr88 15.02.2017

да это прото кретин реткасный, избегайте этово сервиса и человека.

BondsBonds 16.02.2017

Nosauc lūdzu Latvijā reģistrētu juridisko personu, kurā šī persona darbojas? Nevari?

V Volvos40 27.04.2017

Nevaru teikt nevienu sliktu vārdu,pat nesaskaņotus defektus novērsa bonusā.Darbus paveica kā vienojāmies.
Jānovēl veiksme un abpusēja saprašanās .

V viesis586 22.07.2018

Laikam esi labs draugs Edgaram, jo nezinu nevieno no Ogres, kam viņš būtu nesaskaņotu defektu BONUSĀ novērsis :D parasti bonusā ir pusgads jāgaida nekvalitatīvu darbu

R RaitisLv 10.12.2017

"EL Refinish" nekad nevienam neieteiktu šo kantori, pat ienaidniekam! Neizdariet tādu pašu kļūdu kā es un 100iem pārējie kuriem puss gadu jābraukā un jābaksta lai kautkas notiktu un tad saka ka nākośnedēļ sāks, bet paiet 2 mēneši un nekas nav pat pakustināts tikai katru reizi saka nākamnedēļ... Iemaksāju 700€ un nu jau ir vairāk kā puss gads un nekas vēl nav izdarīts un naudu atpakaļ neadod! Tikai sola ka visu izdarīs un būs kruta!