TC motors - Akcijas

Neiekrītat uz TC motors akcijām, vairākkārt pārbaudat izrakstīto rēķinu. Pievilina ar lielākām atlaidēm, bet dotās atlaides nedod! Iespējams, ka cenu nosaka pēc deguna. Vienai un tai pašai detaļai cena mainās mēnesī pārs reizies un tikai uz augšu! :)

V

M Māris 11.04.2011

Nezinu par akcijām, bet tur ir laba un kvalitatīva apkalpošana. Par to arī maksājām.

D Dzintars 03.06.2011

Labdien cien. lasītāji! Man bij diezgan garš murgains stāsts ar savu auto. Būšu īss. Kautkur internetā rakņādamies meklēju kādu labu ieteikumu, kādu labu servisu. Neatceros kur es atradu, bet galu galā aizbraucu pie viņiem( tc motors), viss tika nokartots labākajā veidā. Tad kā tai anekdotē:"...tikai baltģīmis uzkāps uz tā paša grābekļā!" Vardu sakot atkal ielīdu problēmās ar citiem servisiem, nācās atkal lūgt palīdzību TC motors, un atkal stundas laika viss nokārtots. biju neaprakstāmi pateicīgs viņiem. Tā lūk man bija! :)

A Alex 01.07.2011

Vairākkārt sanāca "ieberziens", kad pa telefonu saka vienu, atbraucot atklājās, kas cits! Cena nebūt nebija vienīga problēma. Uz jautājumu vai tas ir origināls skan pārliecinošs "Jā" un bāzts lētais ķīnietis!!

O Olga 22.07.2011

bija garantijas gadijums rezerves daļai mutvardos neatzina, bet pec rakstiskas sūdzības atzina un par darbu nepaņema naudu un ļoti laipni bija labs serviss izpilda savas saistības