www.sudzibas.lv TC Motors Neprofesionalitāte, melošana, krāpšana

Tc Motors Serviss - Neprofesionalitāte, melošana, krāpšana

Mašīnai karsa bremžu diski pēc loku nomaiņas, serviss pieņēma, teica ka uztaisījuši profilaksi, bet pārliecinoši meloja ka jāmaina ir bremžu cilindri, ka tie klemējot. Uzticoties samainīju. Aizbraucu mājās, konstatēju ka diski karst tā pat, ka kā bija iepriekš tā arī vadība ir. Pie tam uzdzenot uz stenda bremzes rocenei nedarbojas viena puse, kur pirms servisa bija vienmērīga darbība. Rezultāts pa dārgu naudu nomainīta lieta ko nevajadzēja mainīt un pēc viņu mistiskajām profilaksēm vispār nekas nedarbojās. Tad kad lūdzu lai kompensē tad izdomā visādus melus un servisa vadītājs tik aizņemts, ka pat nevar iziet un ar klientu rast risinājumu. Tik svarīgi viņiem klienti. Neiesaku nevienam šo vietu.

K

. ...!? 19.05.2020
Auto bojājumi

Nekvalitatīvi salabo mašīnu. Atsakās labot auto jo uzskata ka tā neesot viņa vaina. Lai gan cita autoservisa pateica ka tā esot viņa vaina kura pašam bija jālabo.