www.sudzibas.lv Autoserviss Tev Sia Briesmīgs autoserviss

Autoserviss Tev Sia - Briesmīgs autoserviss

Neesmu cilvēks, kurš parasti „piekasās” par niekiem, bet šoreiz gribu sūdzēties. Devos uz autoservisu Cēsu ielā 19, SIA „AUTOSERVISS TEV”, lai nomainītu automašīnai bremžu cauruli. Visu cieņu meistariem, kuri bija laipni un atsaucīgi, taču pēc 2 dienu darba, paņemot mašīnu no servisa, 1) nācās atgriezties, lai atkārtoti atgaisotu bremzes, 2) imobilaizeram, šķiet, kāds pārbraucis pāri ar kaut ko ļoti smagu, jo tas gandrīz pilnībā ir sadragāts, uz ko meistari atbildēja, ka atslēgas taču visu laiku bija mašīnā. Bet mašīna taču bija servisā??!!! Ja sākšot nedarboties, tad domāšot, ko darīt. Tiešām radoša atbilde.3) bremzes joprojām nedarbojas kā vajag. Meistars to komentēja ar to, ka caurule esot gara un līkumota un tagad jāgaida, kamēr sistēma iestrādāsies??!!! Kas tas par paskaidrojumu? Man ar šo auto jābrauc, pa pilsētu, ar bērnu...Attaisnojums nav arī tas, ka auto ir vecs un rūsējis. Nevajag uzņemties darbus, ko nevar veikt. Visi paskaidrojumi bija kā „priekš” īpaši stulbas sievietes, kura varētu noticēt jebkam, bet tik traki ar mani nav.4)metinātais izpūtējs nokrita jau 2. dienā pēc remonta.5) pēc benzīna bākas uzlikšanas /noņemšanas nedarbojas arī degvielas līmeņa rādītājs.6) Arī čeku/kvīti par nomainītajām detaļām man iedot nevarēja.Galu galā man apnika atgriezties un turpināt lauzt autiņu šajā servisā.

S Sauliite 03.06.2011

jau tas vien, ka piebildi ka jābrauc Tev ir ar bērnu, nekādu labo viedokli par Tevi pašu nevar veidot...

L Lolita 12.08.2011

Labdien!
Esmu sajūsmā par SIA "AUTOSERVISS TEV" gan darbiniekiem gan viņu veikto darbu! Laikam jau nebūtu rakstījusi PATEICĪBU, ja nebūtu tik rūgti nomelnots viņu darbs (no vienas personas). Novēlu, lai katrā servisā strādātu tik atbildīgi un centīgi darbinieki!!!
Braucu uz SIA "AUTOSERVISS TEV" un braukšu! Mana pieredze daudzu gadu garumā to ir apstiprinājusi!!!
Ar cieņu šiem autoservisa darbiniekiem,
Divu bērnu māmiņa!