Ventīls

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Ventīls - Sūdzības un atsauksmes

Sia Ventils - Krāpšanas

Krāpšanas Nekad nevērsāties šai krāpnieku servissa. Serviss ir bezjēdzīgs, viņi mak tikai izsūkt naudu un viss. Aizvedu viņiem mašinu, nostāvēja 2 nedeļas, itka ilgi vajadzej meklēt vainu, beigas atrada, uzprasīja 500 euro, par ko vel tagad nezinu. Vainu tā āri nepateica, cik zinu tas nau pirmais gadījums, ka maksa kosmiskas cenas nezin parko, nevienu kvīti neka nedot. Nebrīnīšos, ja drīzumā parādīsies kāds raksts par to, kad tāds nekas nau, bijis to visu raksta servisa darbinieki lai labotu savu reputāciju.

SIA"Ventīls" - Autoserviss "Reiss"

Autoserviss 'Reiss' Aizbraucu jo kaut kas grabeja labaja puse (hadene) .Pec rekina skatoties samainijusi visu ritoso bet realaja dzive grab vel vairak + degvielas paterins ir ta" nedaudz" palielinajies ja bija 9, 5l tad tagad 21l un vel iznemot auto no servisa pirmais ko man pateica "MEISTARS" tikai nerauj rokeni! tikai nesaprotu kapec jo ar to lidz sim viss bija kartiba (sapratu kad nejausi redzeju ka vini parbauda auto bremzes zel taa auto ipasnieka) VIENU VARDU SAKOT VIENIGAIS KO VINI PROT IR RAKSTIT REKINUS!!!

G Gunars 09.07.2009
Komentāri 3 Autoservisi