www.sudzibas.lv Ventīls Autoserviss "Reiss"

SIA"Ventīls" - Autoserviss "Reiss"

Aizbraucu jo kaut kas grabeja labaja puse (hadene) .Pec rekina skatoties samainijusi visu ritoso bet realaja dzive grab vel vairak + degvielas paterins ir ta" nedaudz" palielinajies ja bija 9, 5l tad tagad 21l un vel iznemot auto no servisa pirmais ko man pateica "MEISTARS" tikai nerauj rokeni! tikai nesaprotu kapec jo ar to lidz sim viss bija kartiba (sapratu kad nejausi redzeju ka vini parbauda auto bremzes zel taa auto ipasnieka)
VIENU VARDU SAKOT VIENIGAIS KO VINI PROT IR RAKSTIT REKINUS!!!

G

K kaspars Pārstāvja atbilde 08.01.2010

Vairākas reizes esmu mēģinājis sazināties ar teksta autoru, atbildi nēesmu saņēmis. Uzskatu to par stulbu blefu.

V vladislavs 28.07.2011

gunar pamosties no 9, 5 uz 21 litru es ka cilveks kas kaut cik saprot no mehanikas saprot kad tas nav iespejams, ja nu vienigi vinji ir izvaidosjusi nelagalu pieslegumu un pumpe no tavas bakas degvielu :D

T ToVladislavs 28.07.2011

Es arī tikko gribēju nokomentēt par šo pašu tematu, bet Tu pasteidzies.Varbūt viņi ir samainījuši auto, un iedevuši vietā vecu krievu GAZ-51, jo apraksts (grabēšana) un degvielas patēriņš atbilst.