Sia Ventils - Krāpšanas

Nekad nevērsāties šai krāpnieku servissa. Serviss ir bezjēdzīgs, viņi mak tikai izsūkt naudu un viss. Aizvedu viņiem mašinu, nostāvēja 2 nedeļas, itka ilgi vajadzej meklēt vainu, beigas atrada, uzprasīja 500 euro, par ko vel tagad nezinu. Vainu tā āri nepateica, cik zinu tas nau pirmais gadījums, ka maksa kosmiskas cenas nezin parko, nevienu kvīti neka nedot. Nebrīnīšos, ja drīzumā parādīsies kāds raksts par to, kad tāds nekas nau, bijis to visu raksta servisa darbinieki lai labotu savu reputāciju.

Papildināts Dima Petersons 15.06.2016

notika parpratums remonta laika par samaksam bet vis atklajas ka ieprekseja remonta laika tika pielauta kluda un sis servis vinu izlaboja un uzradija visus cekus taka krapnieciba nau bijusi vis ir kartiba un sis servis ir tiesam labs

D Dima Petersons 11.06.2016

Serviss bez jebkadas saprassanas par masinam cenas neadekvatas taisot vienu salauz otru neiesaku tur versties jo neka laba nebus