Reitings Autoservisi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Ak Riepu Ekspress
Nortire
Grimbulls Auto

Sne Serviss - Детали показывать отказались, сказали что у них там не музей

Детали показывать отказались, сказали что у них там не музей Отвратительный сервис. Никому не советую. Разговаривать с клиентами вообще не умеют, с ценами мудрят, с самого начала не могут сказать сколько это примерно будет стоить, а потом такой счёт выписывают что нет слов... Проводили диагностику форсунок, ещё надо было посмотреть топливный бак... Детали показывать отказались, сказали что у них там не музей, а мы вообще ничего в этом не понимаем, поэтому зачем нам показывать... Вот будете забирать все в багажник положим смотрите сколько хотите, счёт был...

SNE SIA dīzeļu serviss - Krāpšana, paaugstinātas pakalpojuma cenas

Krāpšana, paaugstinātas pakalpojuma cenas Pilnīgi neadekvāts uzņēmuma vadītājs. Rupjš un melo, par remontu prasīja 2350 eur-darbs plus detaļas. Vēlāk samazinājās līdz 1500 eur. Atteicās uzrādīt vecās auto detaļas. Samaksāju 400 eur bez Pvn, auto izņēmu no servisa izjauktu! Noņemtas visas 4 sprauslas, tandēm sūknis un bākas sūknis, veica sprauslu testu bet izdruku nevarēja uzrādīt! Pilnīgs krievu tautības uzņēmējs. Neiesaku pat ienaidniekam🤷‍♂️

M MP 05.05.2020

MMK Serviss - Klientu krāpšana un maldināšana

Klientu krāpšana un maldināšana Vienkārši krāp un maldina patērētāju. Pasūtīju riepas viņu mājaslapa. Pēc laika atnāk sms, ka man pašam jāzvana par riepu pieejamību, lai gan viņu mājas lapā rādās, ka ir pieejamas. Es viņiem nezvanīju par pieejamību, jo pēc daudzkājiem negatīvajiem komentāriem par šo firmu bija skaidrs, ka viņi saliek internetā riepu Cenas, kas nemaz neeksistē. Lai viņus nepieķertu Ptac, Cenas konkrētajiem modeļiem ss.lv tiek mainītas gandrīz katru dienu. Iespējams arī viņu mājaslapā Cenas tiek mainīta...

"Burvji" autodarbnīca - Nekvalitatīvs darbs, riteņu nokrišana, izbraucot no servisa

Uzmanību! Nevienam neiesakām remontēt savu auto autoremontdarbnīcā "Burvji" Rīgas ielā 43a, Saulkrastos! Š. G. 30. Aprīlī mūsu "izremontētajai" mašīnai, pabraucot no remontdarbnīcas Rīgas ielā 43a līdz Saulkrastu degvielas uzpildes stacijai "Viada", aizripoja pa gaisu mašīnas ritenis un jau arī otrs ritenis bija pusceļā uz lidojumu gaisā. Rezultātā radās avārijas situācija uz ceļa. Pavisam negaidot un veiksmīgi pretī brauca puiši no Ādažiem no firmas "kantoris" (arī izrādās remontdarbnīca) ...

J J.B. 02.05.2020

V-Moto - Slikts serviss, rupja komunikācija

Slikts serviss, vietām neadekvāta un pat rupja komunikācija. Klibo arī iekšēja komunikācija starp servisa darbiniekiem - uzvedās katrs atsevišķi un kopumā neviens ne pa ko neatbild. Nav vēlmes risināt darba izpildes defektus pēc pakalpojumu apmaksas. Cenu līmenis un savā reklāma pozicionē ka augstākie profesionāli savā jomā. Diemžēl tā nav. Ir jāskrien apkārt lai sasniegtu rezultātu. Neieteicu, nekāda gadījuma nevirzīšos šajā vietā atkal.

Gros Auto - Сливают топливо

Сливают топливо У нас был крайне негативный опыт с компанией Gross Avto. Приехали, чтобы провести диагностику работы кондиционера, и были неприятно удивлены, что уровень топлива в бензобаке удивительным образом снизился вдвое. За тридцать минут эти мастера не только проверили кондиционер, но и слили ровно половину бака. Просьба показать записи видеокамер не дала результата, так как именно в этот день камеры у них не работали. Вывод: если всё-таки решитесь к ним ехать, не спускайте со своего автомобиля глаз, а то есть опасность не досчитаться какой-либо детали..

Auto VHV SIA Autoserviss - Zema darba kvalitāte

Aizdzinu mašīnu uz autoservisu "Auto Vhv" SIA lai nomaina bremžu trubiņu kas bija norūsējusi. Šo problēmu serviss sataisīja. Bet izpūtēja karstuma aizsargu vienkārši izmet laukā, jo uzskata ka tāds tavam auto nav nepieciešams. Sanāk ka autorūpnīca to daļu liek klāt tikai smukumam un 100% visi autoražotāji ir muļķi. Uzskatu to par ļoti zemu darbu kvalitāti, obligāti pārbaudīt servisa darbu uzreiz pēc remonta.

T Trockis 27.04.2020

Gros Auto - Обман

Обман 24.04.2020 делал диагностику автокондиционера, время работы 1 час. Сидел в холле, выдали авто. Я сдал авто почти с полным баком, а после увидел по сигнальной лампочке и по показанию компьютера, топлива осталось примерно 10 литров. Сливают топливо "эти мастера". Пожаловался приёмщику, но камеры видеонаблюдения сегодня у них "не работали", ничего не докажешь. Вообщем, люди, не советую в этот сервис обращаться, а если обратитесь - то фоткайте показания приборов.

Golden Gaz Jelgavā - Slikts serviss, krāpšana

Golden gaz... Mjā, gāzes iekārtas diagnostika 15eu, reāli piemēram poļu iekārtu versus nemaz nevar pieslēgt, bet 10 eu par mēģinājumu pieslēgt kuru veica 10 min. Gan mierīgi paņēma. Piedāvāja citu savu iekārtas Cpu uzstādīt par 280 eu. Tai poļu iekārtai ir visu eiro un Iso sertifikāti, nu ta tu nejēdzi pieslēgt vai kā, nu naudu nevar ņemt un blēdīties.

Aldiv - Kondicionieru uzpilde, riepu maiņa

Vakarā pēc darba laika sarunāju, lai paņem manu un vēl vienu mašīnu nomainīt riepas un uzpildīt kondicionieri. Pēc laiciņa pārzvanīja cits numurs, kas bija meistars un sarunājām laiku. Riepas jau uzreiz pateica ka dārgāk, jo vakara tarifs pa 25 visas riepas. Nomainīja labi, mašīna nekratās braucot pāri 100 km/h. Kondicionieri nosūknē un uzpilda tev atpakaļ līdz lūpai un pasaka ka sistēma bija tukša. Tā es samaksāju 125€ par kondicioniera uzpildi divām mašīnām. Kaut dzirdēju ka manai mašīnai...

MMK Serviss - Riepu maiņa

Riepu maiņa Šausmīgi dārgs serviss. Mazai mašīnai pārmest riepas 27 eiro, un cik tad maksātu džipam? Es 20 gadi braucu ar mašīnu un man sāk stāstīt kas šai procesā tiek darīts, es taču to visu zinu! Beigas tomēr samaksāju 25 eiro, visur citur ir 20 eiro pat ir bijis arī mazāk. Šo servisu izvēlējos jo tas ir vistuvāk mājām. Vairs nav nekāda vēlme šo servisu apmeklēt jo ne vienu reizi biju bet divas vai trīs. Vairs tur braukt nevēlos. Ar cieņu, Aija

A Aija L 20.04.2020

Auto fans - Krāpšana

Krāpšana Strādā bez čekiem un naudiņu liek atsevišķā Somiņā, itkā valsts nodokļi uz šo kantori neattiektos. Skumji, kad apzog paši savu zemi. Brīžiem, svešiem klientiem izsit, jo ir info, kad Vid pārbaude siro apkārt (info noplūde) , kāds ir brīdinājis. Uzskatu, kad šīs darbības, kaitē tiem, SIA, kuri strādā godīgi un maksā Pvn!

Autohost - Slikts serviss

Slikts serviss Es biju jūrā un sieva gāja TA. Tur ielika 2 par to kad kustās labajam lukturam reflektors. Es internetā atradu servisu Autohostu, ar piedāvājumu kad maina luktura korektorus kas tur reflektoru. Sieva mani paklausīja un aizbrauca. Visu uz tā izdarīja un izgāja tā. Kad atgriezos mājās konstatēju kad ir ielikuši švami un noplēsa 50 eiro, par to!

Auto fans - Nenopietna attieksme pret klientiem

Nenopietna attieksme pret klientiem Pilnīgi neadekvāts serviss, nekādu pretenziju pret meistariem, kas tur strādā, bet pret serviss pieņēmējām. Aizvedu auto ar iepriekš konstatētu defektu (ir ok) sataisīja (super, paldies) , bet ja ierauga papildus lietas kuras būtu ieteicams labot, uzskatu, kad mani vajadzēja informēt, par papildus rezerves daļām un papildus remonta izmaksām, nevis pazvanīt un pateikt, auto gatavs, mēs vēl šito un to izdarījām, kopā būs summa x2, paldies, bet es nebiju kursā, un nebiju apstiprinājis ar jum...

Rpdiesel - Slikts serviss

Sveiki, ja uz pasaules ir palicis tikai šis serviss, tad es ta pat ieteiktu nekad un nekada gadījuma nebraukt uz šo servisu! Apkrāpēju un apiseji kantoris, izkrāps no tevis pedejos centus, un kas ir pats galvenais, auto nesalabos. Es tiešam ik vienam loti ieteiktu, nekad neapmeklēt šo autoservisu, lai ari ko kads rakstītu komentāros, ludzu cilvēki nekad nebrauciet uz šo servisu.

R Rpdizel 10.04.2020

Ak Riepu Ekspress SIA - Krāpšana

Krāpšana Iebraucu servisa, prasu cik uzmontēt riepas, nomainit uz vasaras, man atbild nu 16, 17 eiro. Ok, pēc 40 min darba eju maksāt, prasu cik, man atbild 32 eiro. Labi, seši eiro par ventiļiem, man tik rāda uz sienas skatieties ceņņiku, kasīties nebija jēgas, bet neiesaku nevienam.

MMK Serviss - Krāpšana

Krāpšana Viņiem strādāšanas stils, likt reklāmā riepas kuras nemaz nav vai nevar iegādāties par nereāli zemām cenām un kad klients atbrauc uz vietas tad sprauž batonus ausīs, ka kāds jau ir nopircis vai vēl kko izdomā. Man bija gadījums kad atzvanīja un teica ka riepas ir nerezervētas un tt.. kad atbraucu tad izrādās kāds kko sajaucis un pārdēvis un tad sāk piedāvāt kko citu, nevis to ko es biju izvēlējies.

R riepas 03.04.2020
Komentāri 1 Autoservisi

Alser Motors/ Мастер Роман - Неадекватный продавец

Продают детали с авто , не адекватный вoобще по телефону говорит одно по факту другое , обещaл что деталь будет не крашена и в хорошем состояние по факту не так . еще и послать может.Если начинаешь говорить о скидки шлет в одно место . В общем не кому не рекомендую не этот сервисс не шрот.

Pro Tehs - Slikts serviss

Slikts serviss Ziniet kāda mīļākā Pro-Tehs meistaru atbilde uz jautājumu vai ir iespēja Salabot auto elektroniku - mums elektriķa vairs nav kā sugas. Un es pat teiktu ka nav arī automehāniķu, jo aizvedot uz šo servisu savu auto (ieteica draugs) diemžēl nožēloju! Naudu paņēma lielu bet rezultāts nekāds. Auto laboja trīs dienas, nomainot vienu devēju tad vēl citu un rezultāts tāds pats kā bija. Neiesaku šo iestādi nevienam! Ak jā! Cenas par detaļāmir lielākas nekā pie auto daļu tirgotājiem un par darbu ņem kā pie oficāliem dīleriem! Protams veiksmi viņiem (iekavās) un mazāk apmānītu klientu.

K Kima42 24.03.2020
Komentāri 0 Autoservisi

Autohost - Ужасный сервис и отношение к клиентам!

Ужасный сервис и отношение к клиентам! Приехал к ним на химчистку салона, назвали что цена будет от 60-80 евро. В итоге приехав забирать машину потолок и стойки они вообще не трогали, и по словам их работника даже не думали делать т. К. Я мало заплатил. Хотя в моём понимании химчистка салона обозначает весь салон а не какую-то часть его. И цену мне они назвали а не я её придумал. В итоге мне предложили доплатить и приехать ещё раз. Хотя на сайте были указаны цены и в скобках было указано что вместе с потолком это стоит 70 евро...