Gros Auto - Krāpšana

Ļoti nepatīkams pārsteigums bija fakts, ka pirms gada Grosauto servisā Zemzaru ielā 1 mainītas bremžu uzlikas tika atzītas par nodilušām pēc aptuveni 12 000 km. Cik noprotu, tad šādu rezultātu var iegūt tikai tad, ja manis iedotās jaunās valeo firmas bremžu uzlikas nemaz netika uzstādītas manai mašīnai, bet to vietā tika uzstādītās lietotas, vēl līdz galam nenobrauktas uzlīkās. Jo 12 000 km laikā, pat pie intensīvas braukšanas ar bremzēšanu, nav iespējams panākt to nodilumu līdz 3mm. Tā kā, esiet uzmanīgi un ņemiet vērā, ka Gros Auto servisā Zemzaru ielā 1 mēdz iemainīt jūsu jaunās rezerves daļas pret lietotām...

02.12.2021

K

M mahal 02.12.2021

Ir īpaši stulbam jābūt lai neredzētu vai uzlikas ir nobrauktas uzliktas vai jaunas!
Iespējams kad esi pats iegādājies kādus viltotus mēslus!

K Krists 03.12.2021

Nu re, tipiska sovoka skatījums, ja pats visu nepārbaudīji, lai tevi neapkrāptu, tad pats vainīgs..vai ne? Dēļ tādiem jau arī meš esam tur, kur esam - ar krāpšanu, zagšanu, shēmošanu, izbīdīšanu...Tādēļ, ka dikti jau daudz mums tādu kā Mahal...

G Gulbenietis 02.12.2021

Var nobraukt;
* rocene nepareizi saregulēta
* Braucējs, kas kāju neņem nost no pedāļa
*Pārāk nolietoti bremžu diski (abrazīvās daļas vietā palicis tikai metāls)
*Vadīklas ķerās
*suports jokus taisa
*bremžu cilindrs čupā

Rocene elektriskā;
braucējs māk braukt un kārba manuālā, tādeļ noturēt kāju uz bremzēm nav iespējams;
bremžu diski ok;
nekas nekur neķerās, jo TA rādītāji ideāli;
bremžu sistēma idealā stāvoklī;

Tā kā atliek vien krāpšanas variants...

I ilrgjefiho 03.12.2021

Nesatraucies. tas ir vietējais baurs. Regulāri kakas ar cepumiem jauc

M mahal 03.12.2021

Ei tak tu uz ateju umņik !
Parasti šitie kas sūdzās - paši vien kko ir sapisuši.
Viņš atbrauc ar savām detaļām uz servisu , nezināmas izcelsmes un pēc tam prasa garantiju no tā kas viņas ir uzstādījis.
Negribas ticēt kad uz 30 EUR( domāju dārgāk viņi nemaksā - vismaz Gross iepirkums) ies kāds meistars viņu čakarēt 😂 Kur nu vēl redzamu daļu. Ir dzirdēts kad slēptās daļas nemaina , bet saka kad nomainīts! Bremžu uzlikas var pārbaudīt vizuāli 😂

K Krists 03.12.2021

Neiznāmas izcelsmes detaļas ir oficiāli pirktas ar čeku un garantiju. Garantiju no servisa šajā gadījumā prasa par darbu, nevis detaļām. Servisā, kurā man mainīja uzlikas (tagad), skaidri pateica, ka pa 12 000 km nobraukt uzlikas nevar (braukšanas intensitāti ir ļoti zema, to apliecina 12 000 km 14 mēnešu laikā). Vai kāds zina uzlikas, kuras var nobraukt šādi? Nosauciet man tādas. Un ir diezgan stulbi domāt, ka cilvēks rakstīs sūdzību bez jēgas un vajadzības. Vai arī kādam šķiet, ka tās uzlikas es nonobrauktas tagad mainīju? Vakag taču domāt ar galvu - bet nu tādiem Mahal jau kā īstenam sovoku latvijietim nav ar ko domāt...

S spoksorg 03.12.2021

Uz šādām lietām parasti servisi netaisa " Krāpšanas" jo ir ācīmredzami, vai ir jauni vai veci vai lietoti kluči!

M mahal 03.12.2021

Pēc tavas sūdzības par citu tēmu var secināt kas tu par tipiņu esi. pats neseko un nevelk līdzi nekam, bet visi tevi apčakarējuši!