www.sudzibas.lv Gros Auto Slikts serviss, krapšana.

Gros Auto - Slikts serviss, krapšana.

05,06,2021,g. nodevu a.m KIA ligums Nr. 3157 lai pec tehniskas apskates noverstu noraditos problemas nomainit labas priešejas puses Balsts-virzošo šarniru, velams arī kreisais puses un nomazgat dzineju, jo pec degvielas filtra mainjas, vis motora nodalijums bija noskadits ar degvielu Vis tas bija aprunats ar pieniemeju un sanemts apstiprinajums, ka tas viss bus izdarits. Kad es ar kolegi atbraucu pec mašinas, es parjautaju, vai vis ir izdarits? atbilde ka JA. un es apmaksaju rekinu 85 eur. Izejot pie mašinas kolegis tomer nolema atvert kapoti un mes bijam šoketi ieraudzot ka zem kapota nekas nebija darits. Uz jautajumu kapec tas nav izdarits, meisatrs atbildeja ka motoru vispar nevar mazgat uz ko es biju šokets. Man ir 73 gadi, no tiem 55g. nostradati autotransporta nozare, tapec tadiem specialistiem es nevaru ticet un gribu parlicinaties vai vispar ir mainits šarnirs, jo veco man nav uzradijuši. Vel es nesaprotu, kapec baltšarnira nomainijai ir vajadzigi gandriz divas stundes.

08.05.2021

P

S spoksorg 03.12.2021

Cik noprotu jums netika rēķinā ielikts " dzinēja mazgāšana"
Kā arī visi "normāli" servisi, izmanto lapu "autoData" lai veiktu aprēķinus konkrētai masīnai, konkrētai detaļai, cik ilgs laiks ir tās nomaiņai!