Jacar/ Viskalu iela 22 - Krāpšana

Auto bija defekti, kura rezultāta nogādāju auto tuvākajā piemājas servisa! Uzreiz pieņēma, sakot, , ka mēģinās izprast kāda vaina un dos zinu! Atzvanīja pēc kāda laika sakot, ka auto jāmaina labais stūres pirksts, ka es vispār nebaidījos ar tādu braukt! Labi - saku-lūdzu nomainiet! Izmaksas teica apmēram 200 eur! Ok! Pēc kāda laika atkal zvana - kloķvārpstas skriemelis beigts! Ok cik tas maksa - oriģināls 280 euro, ne oriģināls 190 eur! Siksnas utt biškopja būs vairāk ka 500-600 euro! Es shoka! Ok domāju varbūt mēģina apmānīt, saku apzvanīt citus servisus! Atradu citu servisu kur bija ļoti laipns mehāniķis, pēc ieteikuma - izrādās …. Auto galvenā vaina bija karojošais gultnis, un arī kreisais stūres pirksts plus aizmugurējie bremžu kluči, skriemelis bija vēl ejošs bet arī to nomainīju, par ko es samaksāju viss kopā 370 euro! Jacar paldies, jums ka nomainījāt labo stūres pirkstu, kur pat saversums netika uztaisīts, par ko jūs atalgoju 180 euro apmērā! Paldies, ka esat “uzticams auto serviss “jaunajam māmiņām! Lai jums veicas!

Papildināts Ieva Zvaigzneskalne 23.10.2021

Starp citu personāžs kursh apkalpoja, bija ļoti neapmierināts un rupjš, it īpaši kad gribēju mašīnu nogādāt cita servisa un zvanīju uz citiem servisiem, lai uzzinātu vairāk informācijas par detaļām, izmaksām uttn.

J Jonsons Babys 23.10.2021

Pilnīgi piekrītu visam iepriekš teiktajam. Pirms skates bremžu klučus uzlika otrādi, CSDD un citā servisā brīnijās, kā viņiem tas izdevās.

G Gulbenietis 23.10.2021

Kā tu braucot nemanīji, ka kluči uzlikti otrādi? Metāla skaņas nebija?