www.sudzibas.lv Draivs Neapmierina paveiktais darbs

Draivs - Neapmierina paveiktais darbs

Ierados saregulēt auto sagāzumu un savirzi, gala rezultātā izbraucot no servisa jau mājupceļā sapratu ka auto uz ceļa turas daudz sliktāk nekā kad devos uz servisu. Iemesls esot skrūvēs, laigan skrūves tika nomainītas pilnīgi jaunas un vis skrūvējas. Pats remontēju automašīnas un no visa tā saprotu taču šeit man kabina makaronus uz ausīm un Saka ka jāmaina skrūves ar šeibām, tikai nesaprotu kāpēc man tagad būtu jāpērk un jāmaina jaunas skrūves pret jaunajām esošajām ja var nopirkt atsevišķi šeibas? Turklāt regulējamajai skrūvei šeiba nāk monolīta, uzgriežņa pusē vienkārši tāda pati šeiba tikai lai regulētu nav jāatskrūvē uzgrieznis pilnībā kā to bija izdarījis kungs kurš veica šo darbu un pasauca vēl parādīt ka šeiba stāvot uz vietas un neregulējas. Protams pievēsu uzmanību cik daudz atlaists uzgrieznis un protams tādā stāvoklī tā neregulēsies. Tajā brīdī notēloju ka neko nesaprotu, bet nu ne par to ir stāsts, vienkārši nauda tika samaksāta bet gala rezultātā ir vēl sliktāk nekā bija, piedāvāja uzsūtīt jaunas skrūves pie viņiem, protams to nedarīšu un došos uz citu servisu. Iespējams cilvēciņš bija ne savā omā jo nokavējos 15 minūtes nekā bija jābūt, protams atvainojos jo laukā bija sniegputenis un ceļš protams nebija tas labākais. Bet kundziņš bija ļoti neapmierināts, tikpat neapmierināts kāds patreiz esmu es. Turklāt ja regulē kāpēc nevar saregulēt kā vajag bet saregulē tikai apmēram robežās. Ja ir paredzēts pa nullēm tad ir nevis kautkādi grādi + un - tikpat labi tad varēja to izdruku nedot.

03.12.2021

B Baltā ēna 04.12.2021

Viņi gan saviem darbiem dodot garantiju , esi vērsies pie viņiem par šo lietu ka auto brauc vēl šķībāk ?

A agma3 04.12.2021

Nebraukšu pie viņiem bendēt nervus jo cik zināms nervu šūnas neatjaunojas. Par cik sestdienās un svētdienās šie nestrādā tas sestdien aizbraucu uz citu servisu kur zēni izdarija visu kā vajag un bez čīkstēšanas ka būtu jāmaina skrūves vai šeibas. Turklāt secinājums viens, skatoties pēc izdrukas tad pilnīgi vis bija šķērsām. Un sāku aizdomāties vai nu meistariņam rokas no pakaļas aug vai nu pati aparatūra ir nepareizi uzstādīta. Jo pēc izdrukām vis bija galīgi šķērsām. Tagad vis ir noregulēts, protams žēl ka citā servisā bet toties auto tagad ir stabils un ir droš braukšanai. un arī saregulēts vis ir zaļajos kritērijos kā tam jābūt un nevajadzēja mainīt ne skrūves ne šeibas. Tākā esiet piesardzīgi no krāpniekiem.