www.sudzibas.lv Draivs Slikts serviss

Draivs - Slikts serviss

Paliku ar savu automašīnu uz ceļa, bija iestājies izmisums, jo auto līdz šim nebija pievīlis. Izsaucu evakuātoru un aizvedu uz tuvāko zināmo servisu - DRAIVS, Ķengaragā, vispirms sazvanoties.
Izstastīju, kas notika un kā mašīna uzvedās līdz tam. Servisa darbinieki veica auto diagnostiku ar standarta kompi, taču tas ir amerikānis, parasts kompis neuzrāda visas vainas. Nekas, vienojāmies, ka auto uzticēšu, lai dara kas jādara. Pilnīgā neziņā auto servisā pavada 3 dienas. Pirmdien aizbraucu uz vietas, servisa vadītājs ziņo ka meistars ir slims un no gūltas mēs viņu ārā nerausim. Konstatēju auto vairs nav piedarbināms. Kad meistars cenšas piedarbināt kaut kas uzsprāgst. Variants B no viņiem skan, sauciet evakuātoru un brauciet prom. Ko arī izdarīju momentāli. Kā arī samaksājot servisam 50€ un sedzot evakuātora izdevumus turp un prom 80€.

T TswJos13 01.10.2017

Tieši tā ari notiek. Neuzkeraties laudis uz labo reklamu un mākslīgajam atsauksmem.
Man auto tur stāv 5to dienu. Ari sešas dienas miskastē un - izdevumi tieši tadi paši.

D Draivs Pārstāvja atbilde 02.10.2017

Vai tiešām izdevumi ir tieši tādi paši, Mārtiņ?