www.sudzibas.lv Draivs Krāpšana, bremžu klučus iesmērēja, saskrāpēja bamperu aizmugurē un ar lomiku lauza man ričagus

Draivs - Krāpšana, bremžu klučus iesmērēja, saskrāpēja bamperu aizmugurē un ar lomiku lauza man ričagus

Mainīju bremžu klučus un diskus, Alens (uzņēmuma vadītājs) teica, ka pašam arī bija problēma ar klučiem, jo tie esot treka kluči un čīkstoņa paliek, jo tie nevar sasniegt darba temperatūŗu. Jautājums, na*uja likt trek a klučus pilsētas mašīnai? Lai man čīkst katru dienu kluči?

Atvedu pēc 9 mēnešīem apskatīties kāpēc čīkst? Saka to mēs pārbaudīt nevaram, varam tikai izslēgt gadījumu ar profilaksi un tad mēģināt kaut ko citu.
Es saku, kas ietilpsts kluču profilaksē? Viņi saka ka iesmērēja bremžu klučus. Man gandrīz rēka uznāca. Es pajautāju ar ko iesmērējāt? Uz ko Alens abižojās, ķipa kas tie par jautājumiem. Bēbim lūpa uzpūtās.

Atbildi nedabūju, es saku tak davaj uzreiz samainam klučus uz normāliem, nafig man jāmaksā par profilaksi + vēlreiz par klučiem? Ja es varu uzreiz klučus samainīt? Uz ko man viņš teica, priekš kam Tev divas reizes klučus pirkt. Vecīt es atvedu pie Tevis klučus likt Tu pats nezini kā uzlikt uzreiz lai viss labi būtu, tad par ko iet runa? Ja Tu mācētu visu salikt tad nebūtu problēmu.

Vēl viņī man rādīja kā ričagi uz mašīnas salūzuši ķipa. Mašīna lai Jūs saprotat, nav paceltā stāoklī (stāv uz riteņiem). Servisa darbinieks Stāv ar lomiku lauž vaļā, es nobildēju no muguras un viņš tāds nu pieliec ar savu roku paskaties. Kas Tu jo*nutijs? Pēc šādām manipulācijām un vienas dienas servisā, mani divas reizes sanesa uz ceļa un parādījās skaņas no vietām kur ar lomiku man servisā "lauza" detaļas.

Pie tam, kad es pajautāju a kāpēc man ella tek visur, tas vaitad csdd pirms tehniskas nav jālabo?
Man saka, tas fignja, neko Tev neizdarīs. Es pieljauju, ka ja veic pirms tehniskas apskates pārbaudi, vajadzētu visas niances apskatīt un pārbaudīt un ari informēt klientu.

Vēl izbraucot ārā no servisa pamanīju, ka uz aizmugurējā bampera divi skrāpējumi un vienā vietā bukte ar krāsu noplēstu. Tā it kā ar atslēgām saskrāpēja. Tas ir pi**ec.

Darīšu visu lai Alens un viņa kantoris atmaksā man morālo un materiālo kompensāciju.

10.05.2023

Papildināts Ēriks Jānis Ejubs 10.05.2023

Kluči turpina čīkstēt, problēma nav atrasta.