Autoremap.lv - Bojājums

Andrejs no autoremap.lv sniedza pakalpojumus saistība ar čip tuning un egr atslēgšanu. Dēļ zema kvalifikācijas līmeņa vai vispār tās nēesot šajā joma, sabojāja dzineja vadibas bloka programmu, kas veda pie kļūdainas darbības automātiskai kārbai un dzinēja vadībai.
Pēc savām darbībām piedāvāja skatīties automātiskās kārbas defektus, kurā bija kļūdas dēļ viņa programmēšanas.
Pēc vizītes pie profesionāla speciālista, kurš 15minūšu laikā defektēja, ka vadības blokā tika uzstādīta nepareiza programmatura no cita auto modeļa dēļ kā visas problemas ar dzinēju un automatisko kārbu arī notika.
Līdz pēdējam viņš atteicās ticēt, ka viņa rīcības bija kļūdainas, bet pēc paskaidrošanas no profesionāla specialista puses viņš pieņēma savu kļūdu.
Nekādas atvainošanās par sagādātām problēmām un neērtībam nav pat piemiņas, arī naudas atrgriešanu par pakalpojumiem kuri netika sniegti šis "meistars" atgriezt nevēlas.
Ja vēlaties sabojat savu auto, nervuss un izmest naudu, tad droši vēršaties autoremap.lv

P

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes