www.sudzibas.lv A.B. Auto Slikts serviss, nekvalitatīvs darbs

A.B. Auto - Slikts serviss, nekvalitatīvs darbs

Sveiki,
Vēlējos padalīties ar pieredzi pretrūsas apstrādē, veicu to ar mercasol, servisā a. B auto ganību dambī 17a (atcerieties šo adresi, auto uz turieni vest ir bīstami) , neilgi pēc pretrūsas apstrādes sākās problēmas ar ātrumkārbu, ātrumkārbu servisā puiši izmēģināja visu un nomainīja visu kas nomaināms, bet dīvainās kļūdas ātrumkārbai tā arī palika, pēc 2 mēnešus Ilgas epopejas, beidzot tika konstatēts, ka ātrumkārbas vadu štekeris ir piepūsts ar pretrūsas līdzekli, iztīrot to visas problēmas pazuda, a. B. Auto uz šo situāciju atbildēja, ka viņi nav vainīgi un vispār pretrūsa nevada elektrību, respektīvi šis serviss vispār neuzņemas atbildību par savu darbu!

H

G Gulbenietis 04.11.2021

Jā, servisniekiem patīk nest visādu purgu, kuri paši pat nesaprot, jo zina, ka klients visbiežāk noticēs. Beigās vēl par kārbas maiņu piķi būtu paņēmuši. Pūta droši vien kaut kāds lunis. Bieži nopūš, piemēram, bremžu trubiņas, kādēļ vēlāk tehniskajā dabūsi droši aizrādījumu.

T Taisnība12345 01.09.2023

Pilnīgus suņu murgus jūs šeit klāstat!