Kilimalis SIA / Tonet.lv - Bojājums

Pēc logu tonēšanas konstatēju, ka ir noņemta atpakaļ skata kamera. Pēc nedēļas vēlējos kameru uzlikt atpakaļ un izrādās, ka meistars ņemot nost, šo kameru ir saplēsis, kontakts kamerai ir izlauzts.
Serviss pilnībā norobežojas no šī defekta radīšanas un netaisās neko kompensēt. Iesaku izvairīties no šī servisa pakalpojumiem, jo ja būs nodarīti zaudējumi serviss to neatlīdzinās. Par paveikto darbu netiek izsniegts čeks vai pavadzīme.

J

G Gulbenietis 03.11.2021

Kā kaitina cilvēki, kas 5 reizes liek to pašu sūdzību :D. Salodēt vadus jau darbmācībā skolā iemāca. Kas, bļa*j ar sabiedrību notiek. Ieliec nākamo sūdzību, ka golf 3 nopirki pa 3.5 k, jo saprāta nav. Es sīčiem, kad pērku cackas nopietnākas, tad izjaucu un vadus pārlodēju, jo čainīzeri ekonomē, pat uz lodējamo materiālu. Viss lūzīs, bet vadu lodējumi būs mūžīgi..

J Jaaniss Li 03.11.2021

Ir izlauzta rozete no plates salaužot pašu plati. Jums kā lielam speciālistam iemācīja izkausēt jaunu plati?

G Gulbenietis 03.11.2021

Katru reizi saki ko citu. Plates neražoju. Tad gan vajag atpizdjīt to servisnieku! Tikai kā viņš to paveica? Atpakaļskata kameru pievienojot, tak nevajag līst iekšā, tikai vadus savieno? Vismaz tam lētajam sūdam, kuru es vienoju :D. Man vienam paziņam servī paņēma naudu par remontu, kurš netika veikts. Rezultātā čalis piedirsa šiem pie servja durvīm pa nakti :D Ak, mājsēde, nevar nedarbus pa nakti darīt :D.