www.sudzibas.lv MMK Riepu Serviss SIA Maldināšana, slikts serviss, negodīga prakse

MMK Riepu Serviss SIA - Maldināšana, slikts serviss, negodīga prakse

Mājas lapā uzrāda pieejamas riepas un neprecīzas Cenas (ss.lv Cenas vēl citas) . Veicu pasūtījumu nākamajā dienā zvana un stāsta ka riepas nav pieejamas kaut gan ss.lv redzams ka no rīta svaigs sludinājums ar to pašu modeli, ka tiek tirgots. Mēģina pārdot dārgākas citu modeli. Teicu paskatīšos citu modeli. Izvēlējos citu kas tiek aktīvi ss.lv tirgots un caur mājas lapu kur arī pieejams pasūtu. Atkal zvana un stāsta ka nav pieejams un mēģina tirgot dārgākas.

Maldināšana un negodīga prakse ar viltus cenām. Tikai laiku iztērē ar viņiem. Laikam darbs patērētāju tiesību aizsardzības centram.

R

B Baltā ēna 02.11.2021

Šito taktiku jau kādus 3 gadus izmanto, doma jau laba aizbrauksi , būsi jau patērējis laiku un degvielu cerībā ka tāpat jau ņemsi arī par to cenu ko uz vietas saka. Pareizi jau nav , tāda kā pievilināšana ar saldām cenām un pēctam uzmetiens.