Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Kafijas Draugs - Slikts serviss

Slikts serviss Atsūtīja nepareizu kafiju. Nedēļu nācās risināt problēmu ar e-pastiem un zvaniem. Par saviem līdzekļiem aizsūtīju preci atpakaļ. Vēl pēc nedēļas nācās rakstīt e-pastu, tikai pēc tam atsūtīja vietā pareizu kafiju. Tā arī neatvainojās! Tāda attieksme pret klientu ir nepieļaujama, esmu šokēts. Vairs ar šo internetveikalu nesadarbošos.

Lage Ko, konditoreja - Плохой сервис

Плохой сервис Прям дико неприятно! Решили на свадьбу заказать торт именно у них, чтобы не было казусов и лишних проблем, была уверена, что уж ган-беи точно оправдает себя. Приехали, выбрали торт, показали прям все точно что хотим, написали, объяснили, девочки, которые принимали заказ, все чётко записывали к ним претензий нет. Так как я люблю все делать заранее, заказали торт примерно за три недели. В течении этих всех недель мне никто ни разу не позвонил, не написал, и уже это было странно, неужели прям все...

Mcdonald's - Krāpšana

Krāpšana Sestdien, 10. Augustā ap plkst. 22: 00 vakarā Mcdonaldā Pie Ulmaņa Maximas iegādājāmies mcflurry saldējumus ar sāļo karameli, kas mums ļoti garšo. Diemžēl, no karameles nekā nebija. Tas bija parasts saldējums ar sāļajiem kraukšķiem, kas garšoja briesmīgi. Būtu pirms pārdošanas pateikuši, ka karamele ir beigusies, brīdinot pircēju. Tā ir tīra maldināšana, jo reklāmā ir attēlots kas cits, nekā reālajā dzīvē. Es diez gan lielu naudu samaksāju par tiem 4 saldējumiem.

Lasite Kafejnīca - Slikts serviss

Labdien, šodien pusdienojot ar visu ģimeni, dēla traukā ar kotletēm atradu rāpojot kapuru/tārpu. Oficiante pateica ka tas nāk no salātu lapas, (svaigu salātu uz traukā nebija) . Pasūtīto nomainīja bet naudu neatgrieza. Mušas lidinās virs ēdiena kaut arī durvis ir ciet. Vīra tēvam krema deserta bija vesela zemeņu lapa.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Vakar vakarā iegriezos Merķeļa ielā, hesburgerā, lai pasūtītu vakariņas ap pulkst. 21: 00. Ieraudzītais mani šokēja. Pie kasēm uz grīdas mētājās salvetes, kastītes u. C. Lietas. Pārdevējs tam nepievērsa uzmanību un vienkārši pār tām staigāja. Kā arī uz kases zonas bija saburzīti čeki, miskaste bija pārbāzta, ar kaudzi, uz galdiem netīras paplātes, paši arī netīri (ar mērci un garšvielām) . Pēc redzētā nebija vēlmes neko iegādāties.

Mcdonald's - Krāpšāna

Krāpšāna Biju iegriezies maķī Akropolē ar draugiem, lai paņemtu lielo big mac komplektu. Dzēriena vietā izvēlējos Zero Cola. Frī kartupeļi un burgers bija ok ,bet dzēriena vietā man atnes vienkārši nedaudz brūnu gāzētu ūdeni, kā mēs vēl ar draugiem pajokojām "kola ar gāzētā ūdens garšu" Es pēc tā biju ļoti noskumis, jo ārā bija +25 grādi un gribējās kaut ko aukstu un gāzētu. es zinu ka viņi lieto kolas pulverus vai sīrupus,un paši samaisa ar gāzētu ūdeni lai ieekonomētu. Bet dēļ tā, ka viņu nevarēja normāli padzert man mutē bija Sahāras tuksnesis, un nākamajā reizē Zero Colu es neņemšu.

Mcdonald's - Muša nagetos

Muša nagetos Pasūtījām 20 nagetus līdz ņemšanai, ņemot kārtējo nagetu kastes apakšā pamanījām beigtu mušu. Protams visa ēstgriba pazuda uzreiz. Ļoti bēdīgi ka personāls ir tik neuzmanigs... : ( protams atgriezties atpakaļ jau nebija iespēja, bet gribētos lai turpmāk tomēr personāls apskatās ko liek iekšā, pirms atdod pasūtījumu. Nu fuj... Pievienoju arī fotogrāfiju.

Latvijas pārtikas ražotājs - Nekvalitatīva pārtika

Pagājušo vasaru piestrādājot ka skolēns vasaras darbos saindējos ar šī izņēmuma pārtiku. Nekāda uzmanība pēc nostrādātam trīs stundām cehā netika man dota, ņemot varā to, ka atbildīgais par mani zinaja ka ir slikta dūša un vairāk laika pavadīju tualete vemjot, nekā strādājot. Pietam, veicu vienošanos ka man maksās par virstundām, atļauto 6 vai 7 stundu vietā strādāju līdz pat 11 stundām, un nauda par tām netika ieskaitīta. Domas par šo uzņēmuma ir ļoti sliktas, pārtika kurai ja bija beidzie...

Krāpšana - Krāpšana

Vakar, pēc 19:00, velējos paēst gaidot vilcienu ( filiale,kas atrodas Origo ), izvelējos salātus ( ar cenu 2,00 EUR un alu ''Bauskas'' ) cena salātiem 2,60 EUR par 200g un alus 2 eur - rēķinos ar summu 4,60 eur. Nenosverot ( ko gan piefiksēju), tiek pieprasīta summa 5,60, tajā brīdī nepiefiksēju, samaksāju ( nesaņēmu čeku, kas būs svarīgi nedaudz vēlāk) un devos pie galdiņa. Apsēdos bezmaz pretī ēdienkartei - skatos, neiet kopā izcenojums un samaksātais - eju pie kases, saņemu rupju rūcienu...

Feliks maiznica - Slikts serviss

Iegaju kafeinica (FELIKSA KONDITOREJA Elizabetes iela 35) ienakot ieksa bija jutama savada nepatikama smaka,pasutijumu gaidiju ilg(cilveku ieksa nebija),beigas aizgaju prom nesagaidot pasutijumu,Nepatikami ka Rigas centra ir tadas konditorejas,neiesaku so vietu.

Karle viesu nams - Ēdiena kvalītāte

Labdien! Šodien ieturējām pusdienas kafejnīcā, karle" - iesaku neeksperimentēt! Ja pagājuša vasarā, kad iegriezāmies paēst, viss bija labā līmenī, tad pašreiz situācija ir pilnīgi pretēja. Pasūtījām garneļu krēm zupu - tā bija visai ūdeņainā, bet daudzmaz ēdama. Bet pašaudzēta karbonāde - murgs, kuru gribās ātrāk aizmirst! Lētās ēdnīcas līmenis. Iesaku tur neēst!

Hesburger - Slikts servis

Slikts servis Sveiki, Lielupē 15.07.2019, piebraucu pie draiva. Neviens nerunā ar man kādas 10 min aizbraucu tālāk neviens man nepievērš uzmanību. Kaut gan meitene ar melniem matiem runāja pa telefonu stāvot pie dzērieniem. Nesagaidot aizbraucu neēdis. Vadītājam būtu jāpasaka kad darba laika telefonus neizmanto.

Pakistānas Kebabs - Krāpšana!!!!!!!

Krāpšana!!!!!!! Šodien iegāju Pakistānas kebaba. Nopērku kebabu pa 3.50 un iedodu 20. A man izdod 1.50. Es prasu kur parejie 15 eiro viņi saka ka esmu devis 5 eiro. Kameras tur nebija taka nebija ko pierādit. Bet tie stulbie džihādisti ir ļoti spītīgi. Sanāk ka es paēdu kebabu par 18 eiro. Atbrauc uz Latviju lai čakarētu cilvēkus. Šitādas ēdnīcas ir jālikvidē!

DEP.R SIA - Нарушение пожаробезопасности, антисанитария.

Магазин - бар в кенгарагсе, на базарчике. Отвратительное заведение. Продают сигареты (в том числе и поштучно) и алкоголь несовершеннолетним. Грязно, антисанитария в холодильниках, нет градусников ни в одном из них, некоторые из них бьются током. Просроченный товар (в частности чипсы) . Нарушение пожаробезопасности - нет огнетушителей и прочего инвентаря.

Pankūkas - Nejauka attieksme.

Nejauka attieksme. Šodien ar bērnu iegājām kafejnīcā "Pankūkas" Dubultos. Bufetniece pasniedza pankūku šķīvī, kam puse bija taukaina, tādēļ nevarēju to uzreiz paņemt. Meklējot tīrāku šķīvja mālu, novārtīju piedurkni ar nākošā apmeklētāja deserta putukrējumu. Bufetniece nekādi nevarēja saprast, kā var būt taukains šķīvis, ko vairākkārt skaļi paziņoja. Apkopēja sāka mazgāt grīdu un draudīgā tonī teica, lai šī būtu pēdējā reize, kad līdzi ir ūdens pudele. Minūti vēlāk apkopēja sūdzējās, ka nevar mūsu dēļ uzmazgāt grīdu. Līdz šim šī bija mūsu iecienītākā pusdienu vieta dubultos... Šeit mēs vairs neatgriezīsimies.

Ciemakukulis - Bojājums

Bojājums Pasūtījām torti dēliņam uz 1 gadu jubileju, dēliņa vārds uz tortes bija nevīžīgi un neokurāti izgriezts, tortes virskārta bija putekļaina, sūtījām torti ar biezpienu bet iekšā tika sabāzta marmelāde un ievārījums, torti izņēmām tieši pirms svinēšanas ļoti kavējam savādāk neņemtu, paskatoties uz torti likās kā viņa tika taisīta alkoholā reibumā, vienkārši ārprāts, bija ļoti negaršīga, samaksājām 60€.

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju komplektu. No sākuma atnesa nepareizo, otro reizi nesa - arī nepareizo, beigu beigas neatnesa vispār. Nācās iet un prasīt, kas par problēmu. Tādējādi nogaidīju 30 minūtes. Nesaprotu vai tiešām akropole trūkst darbinieku pulkstens 12 dienā, kad cilvēku ir ļoti maz.

Bams Pool House - Rēķinu nemaksātāji

Aicinu būt uzmanīgus sadarbībā ar šo uzņēmumu. Tukši solījumi, nesamaksāti rēķini vairāk par gadu. Sarunas bezjēdzīgas, izvairās no parāda samaksas. Tukši apsola un pasaka, ka ir samaksāts, bet viss paliek vārdu līmenī. Ja sadarbojaties, tad iesaku to darīt tikai ar priekšapmaksu.

Dainas Kafejnīca - Ilgi jāgaida ēdiens un neatnes ko pasūta

Ilgi jāgaida ēdiens un neatnes ko pasūta Ilgi jāgaida ēdiens un pasniedzot netiek atnests viss pasūtījums, bet rēķinā gan tiek atspoguļots. Uz informāciju, ka rēķinā iekļauts ēdiens ko neesmu saņēmis, saņemta atbilde, lai atrēķinam paši un atstājam mazāk naudas. Kā arī, bijām ieradušies ar zīdaini, kuru pēc noteikta laika ir jābaro, bet gaidot ilgo apkalpošanu izjūtām satraukumu, jo saņemot ēdienu bērns sacēla trobeli.

Dainas Kafejnīca - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Šodien ar ģimeni apmeklējām šo kafejnīcu Ikšķilē Dainas, bijām rezervējuši galdu jau iepriekš. Ierodoties visus pasūtījumus pieņem, bet nogaidījām 1h līdz saņemam ēst un pie visa ēdienu porcijas mazas nepilnīgas - nav viss kas bijis pasūtīts. Vel noteikti šis ēdiens nav šīs cenas vērts. Saņemot rēkinu gan viss saskaitīts pa pozīcijam kaut arī nav atnests. + vēl klat mistiski pieskaitīti klāt 8€. Noteikti jāseko līdzi par ko maksājām naudu... Ļoti slikts serviss un noteikti neapmeklēsim šo kafejnīcu.