Raunas eklēri - Krāpšana

Krāpj klientus. Palūdzām eklērus ielikt maisiņā, lai ietaupītu uz maksas kastes, kas mums nav vajadzīgas, jo bildes neliekam instagrama. Kasti neiedeva, bet naudu tomēr iekasēja par to. Kad nācām atgriezt pārmaksāto, klusi iedeva, bet pat neatvainojas par to. Rindu nebija un 2 kasieres nevar normāli komunicēt savā starpā par to, kas viņām notiek. Ar to iepakojumu tā jau nav pirmā reize. Redzams, ka uzņēmumam ir mērķis pārdot tās kastes jo vairāk jo labāk.

K

Oļegs Zatlers 04.12.2021

Kārtējā gadsimta krāpšana. Apkrāpa ar ekleru kasti. Es arī negribētu klientam likt eklerus maisiņā, jo ja tie saspiedīsies, tad būs atkal sūdzība. Sūdzības autors noteikti vēljoprojām ar savu maisiņu iet uz veikalu, lai iesver krējumu.

B baltmaize 05.12.2021

kapeiku pi*ēji