www.sudzibas.lv Malevs SIA Epidemioloģiskie pārkāpumi, rupja darbiniece

Malevs SIA - Epidemioloģiskie pārkāpumi, rupja darbiniece

2021. Gada pirmajā pusē Ogrē reģistrētā uzņēmuma Sia Malevs jeb tautā dēvētās policijas akadēmijas paspārnē esošās ražotnes "Sierštelle" darbinieki kādā Ogres privātajā divistabu dzīvoklī, kurā vienu no istabām īrējusi arī šī uzņēmuma darbiniece Ligita Urbāne, pārkāpuši epidemioloģiskos nosacījumus, pulcējoties ap 10 darbiniekiem dzīvoklī, kuru Urbāne dalījusi ar citu iemītnieku. SIA Malevs darbinieki kopā dzēruši, lietojuši psihotropās vielas un savstarpēji apsaukājušies. Īpaši rupja ir SIA Malevs siera ražotnes darbiniece Ligita Urbāne, kura pat klientus, "sierštelles" ekskursiju apmeklētājus un privātpersonas Ogrē nosaukusi necenzētos, godu cieņu aizskarošos krievu lamuvārdos, attiecinot tos ne vien uz jaunakiem, bet arī gados vecākiem Ogres iedzīvotājiem. Ligita urbāne pat nepamatoti apmelojusi dzīvokļa biedru vandālismā, lai gan pati tika izdemolējusi tai ierādīto istabiņu dzīvoklī un apzagusi saimnieku istabas inventāru. Kauns un negods par šādu SIA Malevs darbinieces rīcību un citiem iesaistītajiem uzņēmuma darbiniekiem! Mājas iedzīvotājiem ir tiesības uz godprātīgu attieksmi un epidemioloģisko drošību. Kā nopratām, Ogrē reģistrētā SIA "Malevs" darbiniekiem (pamatā vien ar dažu klašu izglītību) šīs vērtības nerūp.