Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Caffe Napoli lounge bar - Krāpšana, slikts serviss, slikta ēdiena kvalitāte

13.04.2019, apmēram plkst. 21.30, lidostā Rīga, kasieris loti nelaipns, neizdeva precīzu naudas atlikumu (par 1 eur mazāk) , neatvainojās, un nopirktie salāti nebija svaigi. Kopumā loti slikta pieredze, esmu loti neapmierināta.

Kafejnīca Sapnis/ Satevi - Krāpšana

Kuro reizi man sanāk ēst pusporciju līdzņemšanā, neskatoties uz to, ka pērc pilno porciju. Katru reizi notiek šādi. Šoreiz man apnicis tērēt naudu par pilno, bet ēst pusi, tāpēc rakstu sūdzību. Bija arī sanācis, ka ņēmu vienu porciju uz vietas, vienu līdzi. Man iedeva divas līdzi, pajautāju uz vietas vienu, un spriežot pēc tā, cik man uzlika uz šķīvja no mana līdzņemšanas trauka, tad tā bija pat mazāk nekā puse porcijas.

LaBa Kebaba - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss, porcijas mazas no kurām cilvēki pat nevar paēst, kebabam slinkums maizes cept, tādēļ cilvēkiem saka, ka kebabs nav pieejams. Un ja kebabs pieejams, tad sastāvdaļas sabīda iekšā un puse maizes paliek tukša. Picas arī briesmīgas.

Mcdonald's - Higiēna

Higiēna Labdien, vakar 30.03.19. Devos uz mcdonalds restorānu imantā, ļoti sen neesmu bijusi šāda tipa ēdināšanas iestādē. Pasūtīju dubulto čīzburgeru. Viss ok, apkalpošana, rinda nebija jāgaida, bet... Ak, vai kad es redzēju, ka burgeri tiek gatavoti šādi: darbinieks siera šķēles salika ar rokām, bez cimdiem, satina burgeri iesaiņojumā... Tātad mans ēdiens tika apgramstīts neskaitāmas reizes ar svešām rokām. Peeee, vairs nekad neiepirkšos mc donalds. Vai tas vispār ir normāli, ka ēdienu gatavo nevelkot cimdus? Kur skatās pvd?

Costa coffee - Slikts serviss

Slikts serviss Может, конечно, я не прав, но кофе с молоком за 2,70€ не должен быть на вкус как вода, которой промыли кофейный аппарат. Чашка кофе, такая мелочь, но настроение испорчено. Редко заходил в costa coffee, теперь не буду смотреть в сторону costa coffee. Конечно, может это ошибка, разовый случай, а может и нет. Если есть ад на земле для кофемана, то этот ад находится в costa coffee в rīga plaza.

Kūriņš - Slikts serviss

Slikts serviss Lieliska vieta, gards ēdiens, bet apkalpošana vienmēr pieklibo. Bet 19. Marta vakarā tā īpaši izcēlās pie rēķina maksāšanas. Piebildīsim, ka bija jaunietis kas mūs apkalpoja klāt vēl esot meitenes kura apkalpoja citus galdiņus. Vakarā, labi ja 4 galdini bija aiznemti. Uzprasīju rēķinu un līdzņemšanai kastīti. Sākām gērpties gaidot rēķinu, un tad sākākās ilgā gaidīšana stāvot, kamēr mēs (4) tikām ignorēti. Ieskaitot manus vecākus, cienījamos gadis, saģērbušies - stāvām un gaidam. Mūsu jaunieti...

Hesburger Dolē - Slikts serviss

Slikts serviss 17.03.19 были в ресторане Хесбургер, покупали продукцию по купону, нас обслуживал парень, имя неизвестно, беиджик отсутствовал, сначала неправильно посчитал, потом сделал какую то скидку, после этого, был сделан шоколад, который оказался водой, что мы констатировали только дома, так как заказ был на вынос. Ужасный непрофессионализм! Потеряли клиента

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Reiķina nr.619749 Labdien, esmu ļoti neapmierināta. Nopirku 2 siera burgerus un vienu vistas tortiju. Ar burgeriem viss, ok. Zinju, ka tortiljai jābut asajiem halapenjo pipariem un mercei..net man iedeva pasausu tortilju un bez pipariem. Es 2 reizes piegāju un teicu, ka bav pievienots, bet meitene atkārtoti, sacija, ka noteikti ir un noteikti, ka apakšā. Es vēl reiz saku nav pievienosiet var but tagad vismaz, vinja man neko neatbildēja, es biju jau pusi apedusi.. Ne mērci ne piparus tur neredzeju, tā ari aizgāju neapmierināta. Ar cien. Liene Č

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Reinis G. В какой раз разочаровываюсь в нем, не умеет обслуживать, швыряет еду. Картошка не доходит до нормы. Постоянно с недовольным лицом, надеюсь предпринятся какие-либо меры. Такой работник не должен работать, где надо коммуникоцировать с людьми.

Mārtiņa Beķereja - Ужасное качество стало

Ужасное качество стало Качество ужасное стало! Обидно ! Всегда брали на деглава улице и не на малую сумму И дети ели и гости и сами. Теперь после каждого употребления их булочек ИЗЖОГА,СТРАННЫЙ ВКУС В ГОРЛЕ Думала только у меня ,но нет и у детей и у всех ЗАЧЕМ ТРАВИТЬ НАРОД?ПОМЕНЯЙТЕ МАСЛО РАНЬШЕ ЖЕ ВСЕГДА ВСЕ БЫЛО ВЕЛИКОЛЕПНО. ЭТО БУЛОЧНАЯ БЫЛА ФАВОРИТОМ. А ТЕПЕРЬ КАК НЕ ВОЗЬМЁШЬ ТАК МУЧЕНИЯ ОДНИ

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Были сегодня в хесбургере, в Саласпилсе и до сих пор не можем понять почему там до сих пор работают такие ужасные кассиры? ! Никогда не здароваються, не "пожалуста", не "спасибо", лицо каменное! И так каждый раз, когда мы сюда заходим. А еще сегодня 4.03.19. Мы решили взять 2 комплекта с яицом и беконом, реклама которого была на кассе, а нам говорят что нету такого больше. Это как понять? Реклама лежит - бургера нет!

Jūrmalas Pankūkas - Ņem un raj bērnus aiz rokām no sēdvietas

Ņem un raj bērnus aiz rokām no sēdvietas Mēs apsēdāmies tad pie mums pēkšņi pienāca apkopēja un vilka mūs aiz rokām un teica lai ejam citur apsēsties, lai te var apsēsties cita ģimene. Tad mēs apsēdāmies citur, tur bija netīrs un es noslaucīja galdu. Apkopēja atkal pienāca un teica "tu redzi kas man rokās? " tur bija lupata. Apkopēja mūs nobāra.

Avotu Ezītis Migla - Sapelējis ēdiens, nekopti bārmeņi.

Sapelējis ēdiens, nekopti bārmeņi. Diemžēl neiesaku ēst šajā mēslu bedrē, pasūtīju ežburgeru, maizīte atnāca ar pēlējumu, bārmene man meiģināja iestāstīt ka tas nav pelejums bet garšvielas, kautkada totala di*****, aizgāju prom. Skatoties uz to pasu bārmeni mati nemazgāti, nagi grauzti loti pretīgs serviss.

KAM 10 SIA - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku pie viņiem iet strādāt, čakarē prātu ar algam nemaksā, paliek parādā un padara tevi vēl par vainīgu. Riebīgs cilvēks, dzīve vēl viņam apspēlēs visu atpakaļ!

Mcdonald's - Mans mērs ir pilns!

Mans mērs ir pilns! Neesmu konflikta cilvēks un pirmo reizi rakstu sūdzību, bet mans mērs ir pilns! 23.02.19 pulkstens 23: 10-15, Juglas Makdonalda, Mc Drive pasūtīju pēc kupona vidējo big mac + nagetti, un dubulto čīzburgeru. Protams, dubultais čīzburgers netika ielikts un pēdējā laikā tas notiek ļoti bieži. Bēdīgi, maksāju naudu, bet palieku bez ēdiena. Nākamreiz iešu uz hesburgeru, labāk ilgāk pastāvēt rindā, bet vismaz saņemt visu to par ko esi maksājis. Aptuveni gada laikā, Juglas un alfas makdonalda bieži...

Mcdonald's - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki esmu bijušais ši restorāna darbinieks, kas vēlas būt anonīms, tā kā mcdonald's strādāju aptuveni divus gadus restorānā x, bet domāju, ka visos mcdonald's tā ir, tas ka gaļa kas ir jābūt izmesta ārā pēc 15,20 minūtēm netiek ārā mesta, bet gan stāv pat trīs reizes ilgāk, nerunājot jau par file o fish vai pat tiempašiem kartupeļiem, kam jāstāv ne vairāk 5 min. , stāv dažreiz pat stundu! Interesanti irtas, ka starp restorāniem ir tāda kā sacīkste par augstākajiem rādītājiem un restorāni kuri...

Kebab house - Laba apkalpošana

Laba apkalpošana Super laba attieksme. Apkalpo vienkārši un nepiespiesti. Ir ļoti garšīgi. Ātri. Tas par ēšanu uz vietas. Savukārt, sūtot ar kurjeru, jauki uzrakstiņi uz paciņas. Garšas kvalitāte nemainīgi laba. Konkrēti vistas kebabs. Tas par labo. Ieteicamā puse ir, lūdzu, neatbildiet, ka jums nav nekāda sakara ar labierīcībām, kuras regulāri or ciet. Ja jūs esat ieinteresēti maksimāli labam servisam - risiniet problēmas, kas neskar jūsu platību, bet - klientu. Un puiši, kas trāpījušies apkalpo labi...

A Anna Andele 17.02.2019
Komentāri 0 Kafejnīcas, bāri

Putni SIA - Slikta kvalitate

Slikta kvalitate Не рекомендую! Самый без вкусный торт в моей жизни! Когда заказывал, попросил чтобы крем был клубничный, насыщенный, чтоб бисквит был хорошо пропитан! И что я получил - сухой бисквит, со взбитымы почти без сахара и без клубники сливками! Торт за 40 евро?

Mcdonald's - Slikts serviss un krāpšana

Slikts serviss un krāpšana Šodien no rīta ap 11 nopirku 2 kafijas + happy meal tātad ar kafijam viss okey apkalpošana galīgi 0.. Puisis kurš pienesa visu aizmirsa atnest bērnam dzērienu (nepiefikseju jo ņemu happy meal līdz ne uz vietas) puisis pilnīgi visiem klientiem čekus savāca bija apmēram 10 cilvēki kuri par to nobrinijas. Viss šis notika pie Brīvības ielas

Kebabs FIX - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Šodien ap pus deviņiem no rīta sagribējās kaut ko uzēst un izdomāju ieiet Kebab fix Dominā. Sāksim ar to ka tā pardevēja ir galīgi kurla un nedzird vispar ko es pasūtu, jo pasūtīju lielo vistas kebabu un kolu bet man vina atnesa lielopa un fantu. Labi to varbut varetu pieciest ja mercīte negaršotu pēc vecas majonezes, joks taja ka paņēmu krējuma diļļu. Kebabs auksts un ciets kā akmens. No gaļas vispār ne miņas un pat tā kura tur bija iekšā smirdēja pēc puvuma. Pec tā kad aizgāju viņai par to...