Mcdonald's - Aplikācija

Vienmēr ir problēmas ar kuponiem Mc aplikācijā! Sūtot pie pašapkalpošanās aparāta ļoti bieži rāda, ka kupons jau ir izmantots, kaut gan kupons ir tikai tikko aktivizēts un izmantots pirmo reizi! Esmu gājusi arī pie kases, pat kasiera acu priekšā aktivizējot kuponu, man ir mēģināts ieskaidrot, ka "nē, viņš jau ir izmantots". Kā?
Ja problēma būtu man vienīgajai, tad domātu, ka man aplikācija gļuko, bet diemžēl šādas problēmas ir arī citiem man pazīstamiem.
Noteikti vajadzētu sakārtot to, lai kuponi strādātu, vai arī lai kasieris var kuponu ievadīt manuāli, jo nevēlos maksāt divreiz lielāku summu bez kupona par to, ko varu nopirkt citur lētāk un tikpat garšīgi. Tieši šī iemesla dēļ mc vairs neēdam.. : (

S Space 13.09.2021

Tas kas ir kuponā savadat ar roku iekšā, automātiski tiks piemērota kupona cena, esmu saskāries ar to ļoti bieži.

G Gulbenietis 13.09.2021

5gadnieku problēmas :D. Mani gan gribētos smuku mercedes s500 par 3 golfa cenu :D