www.sudzibas.lv LIDO Samazināts sortiments

LIDO Krasta - Samazināts sortiments

Šodien 1. Septembris,2021, braucam uz Krasta Lido, pl 19.00, salātu nav, saldo nav, sortiments tik ļoti samazināts, palikuši tik kartupeļu ēdieni. Ja tik vāja ēdienkarte - pieejamā un sagatavotā, tad vairs nebrauksim. Kaut kas ir tik ļoti manījies ar jaunajiem īpašniekiem. Vadībai iesaku pasekot, kas notiek uz vietas un cik bēdīgi tas izskatās no jūsu klientu puses. Un zero cola ar nav, bet visi nevar dzert saldinātus dzērienus.

01.09.2021

K Kāpurs3000 01.09.2021

Jā es arī pamanīju, ka tur ir vairāk vietas, nekā ēdiens. Protams es to uz coronu norakstīju, bet nez. :D
Gan jau taisa tikai populāros ēdienus, lai produkti neiet zudumā.

Good Intentions 02.09.2021

Āgrāk lido bija LIDO, bet tagad tikai nosaukums vien palicis. Es pieļauju, ka, ja taisa, tad mazos apjomos un uz to laiku uz kuru jūs ieradāties palicis, tas kas palicis.