Caffeine - Attieksme

Labdien! Grību uzrakstīt sūdzību uz jūsu Caffeine darbinieku baznīcas ielā 9. Šodien (14.11.21) no rīta ar savu draugu apmeklēju jūsu kafejnīcu. Covid-19 dēļ, mēs nopirkām kafiju un izdzērām to ārā. Pēc laika es atgriežos kafejnīcā lai apmeklētu tualeti. Ar saliktām rokam un rupju toni, darbniece man pateica “tas nav sabiedriska tualete”. Es pateicu, ka esmu klients un 40 minūtes atpakaļ biju kafejnīca un pasaku, ka varu parādīt čeku. Darbiniece sāka strīdēties, un pierādīt ka es neesmu klients ar ļoti rupju toni. Es saprotu, ka darbiniekam bija sarežģīta diena un visus klientus viņa neatceras, bet ja jūs strādājiet ar klientiem jābūt laipnam… un jārūnā ar cieņu. Pēc 3 rupjām frāzēm, ka es neesmu caffeine klients, es aizgāju prom. Ļoti ceru, ka jūs pārrunāsiet ar saviem darbiniekiem par attieksmi pret klientiem.

14.11.2021