www.sudzibas.lv Lage Ko Rupja apkalpošana

Lage Ko - Rupja apkalpošana

Karīna no Lage T/C Galerija Rīga!
Klientus neuzrunā ar "nu? "!
Kafejnīcā Rindas nebija. Neviens jūs nesteidzināja pat tad, kad mēs divas pacietīgi gaidījām, kamēr jūs vispār pievērsāt uzmanību un pienācāt pie Letes. Jūsu ciniskā, nepieklājīgā izturēšanās atgādināja padomju laika sliktākos klientu apkalpošanas paraugus lētās bufetēs.
Noņemiet Kroni no savas galvas!

09.01.2022

Good Intentions 09.01.2022

Strādājot ar cilvēkiem var izveidoties diagnoze un vairums klientu ir konkrēti zirgi.

G Gulbenietis 10.01.2022

Redzi, 4 zirgi tev mīnusus ielika. Aizvainoji viņu zirgistiskās jūtas. Es gan tavā pusē. Tie zirgi ir dzīves apbižoti cilvēki, kuri staigā pa veikaliem un namu pārvaldēm, lai tikai izčakarētu kādu. Un, kad tiek kāds līdzvērtīgs, tad iepiļī sūdzību :D

P Persik53 10.01.2022

Да потому что если вы в какой то момент зашли и там не было очереди, это не значит что ее не было вообще. Бедные продавщицы как обезьянки вокруг всех скачут, они тоже люди, тоже устают, а 90% людей трепят нервы с самого утра. Снимите вы корону с головы и ходите тогда по дорогим ресторанам. Там вас и в попу поцелуют, и внимание обратят и если надо ещё и пожуют за вас)

G Gulbenietis 10.01.2022

Vismaz, šoreiz man nebija šis teksts jāraksta. 95%, ka taisnība ir tev. Tie 5 % paliek autorei, gadījumā, ja apkalpotāja iemauca red bull un stiprināto alu kopā :D.

A AA65 10.01.2022

Citi arī strādā un nogurst. Nenormētu darba laiku, arī brīvdienās un naktīs. Un, ja sanāk izrauties uz kafejnīcu reizi mēnesī, tad ne jau tādēļ, lai saņemtu niknu "Nu?" !
Izlasiet uzmanīgi! Neviens to karalieni neaiztika! Viņa uzbļāva pilnīgi bez iemesla. Adekvātai uzvedībai nav vajadzīgs restorāns.
Ваш комментарий вообще не по теме. Если было не понятно, могy перевести.

Mēs tikai latgaliski saprotam. Perevedi latgaliski :D

G Gulbenietis 10.01.2022

Nikū nasoprotu, bet volūda afigenno ;)

A AA65 10.01.2022

Ho scritto del servizio scortese, di una persona arrabiata. Tutti lavorano, anche io. Ma questa "regina" pensa, che solo lei lavora, e ha il potere di umiliare i clienti.
(aptuvens tulkojums tiem, kuri nesaprata)

G Gulbenietis 10.01.2022

Je*al es tavu kurzemnieku dialektu :D