Mcdonald's - Krāpšana

Labdien, Mcdonald’s Vienības gatvē autokasē iegādājāmies dažus komplektus, citā starpā komplektu ar chiken nuggets priekš bērniem.
Autokasē saņēmām paketi, protams, uz vietas to neatvērām. Kad atbraucām mājās, konstatējām, ka chiken nuggets nav ielikti. Šeit pat nav tik naudas jautājums, cik tas, ka komplekts bija paredzēts bērnam, līdz ar ko bijām spiesti bērnam skaidrot, kāpēc viņam trūkst tas, ko viņš ir pasūtījis. A kad visi jau sēž pie galda, protams, neviens atpakaļ nebrauks.
Tāpat gribu pateikt, ka tieši Vienības gatves mcdonald’s tas nav pirmais gadījums, kad personāls apkrāpj ar pasūtījumiem autokasē. Agrāk nesūdzējāmies, taupot savu laiku. Šoreiz pacēlām šo jautājumu, jo vairākas krāpšanas tā jau ir sistēma.

P

K Kāpurs3000 16.01.2022

Agrāk bija problēma ar mērcītēm, tagad iegājuši nākošajā līmenī. :D

Good Intentions 16.01.2022

Ļoti labi. Bērnu vispār nevajadzētu barot ar tāda veida ēdiena parādoju.

B baltmaize 16.01.2022

"Vai tiešām ir jāsēž mašīnā pie autokases lodziņa un jāizvelk ārā no maisiem viss, lai pārbaudītu, ko personāls ieliek un kas trūkst?"

MURAKAMI 17.01.2022

Nabagie berni, ed sudus no pasas bernibas.((((

J Joha98765 17.01.2022

Un ko ēd jūsu bērni? Cīsiņas no Maximas un Lidl? Tas ir tas pats - soja un nedaudz sasmalcinātās cūku ādas