Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Emīla Gustava šokolāde :: Aspazijas bulvāris 24 - МЕРЗКИЙ МОЛОДОЙ ОЧКАРИК

в кафе Emīla Gustava šokolāde на Aspazijas bulvāris 24, за барной стойкой работает МЕРЗКИЙ МОЛОДОЙ ОЧКАРИК который хамит, долго обслуживает и отказывается говорить на русском языке ! в это кафе больше ходить не будем ! а ходили часто и оставляли довольно много денег ! полно других кафе рядом. ПОКА Emīla Gustava šokolāde

Krodziņš,,Vecmeita ar kaķi" - personāls

Vakar vakarā bijām iegriezušies krodziņā,,Vecmeita ar kaķi".Neko sliktu nepateikšu par ēdienu,tiešām ļoti garšīgi,bet personāls zem katras kritikas.Pie blakus galdiņa atpūtās krodziņa personāls,jau krietni iesilis un darbiniece vārdā Iveta ,,laipni" ļmums palūdza ātrāk lasīties prom un apjautājās-vai mēs maukas te ilgi vēl sēdēšot? Saprotu,ka arī personālam ir tiesības atpūsties,bet kaut kādam respektam pret klientim ir jābūt.Tā kā,ja negribat ,,ātru un laipni"" tikt izvadīti no krodziņa,iesaku šajā krodziņā neiegriesties.

Kafejnīca-Velves - apkalpošana

Gribu cilvēkus brīdināt,lai nesūta nekādus banketa vai aukstos galdus pie Aivara Varņecka Talsos,kafejnīcā Velves.Mums bija ļoti nepatīkami ieraudzīt uzklātus galdus,kas bija domāti mūsu meitas jubilejas svinībām.Ēdienu kvalitāte bija zem katras kritikas,nebaudāmi un acīm netīkami.Tāda sajūta,ka salāti gatavoti vismaz trīs dienas iepriekš.Par gaļām un zivīm tas pats-bez sāls,bez kādas garšas...Bijām runājuši,lai būtu arī augļu palete,bet vairāk par ananāsos saspraustiem kivi un vīnogu...

Mcdonalds - некачественная еда :(

некачественная еда :( На выходных,ночью заскочили в МакДрайв,взяли поесть,приехали домой и офигели,МакЧикен со вкусом плесени,сама котлета была обильно засыпвнв перцем,рот очень жгло,БигТэйсти был вообще засохший как сухарь!!! Спасибо,работники МакДональдса,что мы хоть живы остались после этого!! Почему днём еда отличного качества,а ночью г...о??? Типа,всё что днём не съели-ночью продают? Больше никогда не пойду в этот МакДрайв!!!!

Grillburger - Slikta apkalposhana

Kaadas 15 reizes biju shajaa iestaadee, vienmeer esmu prasiijusi lai neliek klaat tomaatus, 4 reizes ir pielikts. Shovakar atkal tas pats. Prasu girosu ar piedevaam bez tomaatiem un ar kechupu kaa izveeles meerci. Atnes man shkjiivi ar tomaatiem un majoneezi. Kad pateicu ka prasiiju bez tomaatiem paardeveeja uzstaaja ka es neko taadu neesmu teikusi un ko tad lai vinja tagad iesaakot. Pateicu lai nonjem tomaatus un virseejo kaartu meerces uz salaatiem kur tie tomaati man bija. Vinja man atne...

Gan Bei - Viesmīļi apkalpo krieviski!!

Viesmīļi apkalpo krieviski!! Pirms neilga laika apmeklējot "Gan Bei" restorānu t/c "Origo", nācās saskarties ar situāciju, ka viesmīlis, pirmo reizi pienākot pie mana galdiņa, sasveicinājās un jautāja, ko pasūtīšu krievu valodā!! Mani tas ļoti pārsteidza, tādēļ jautāju, vai viņš vispār runā latviski, uz ko viņš, protams, atbildēja apstiprinoši. Mūsu saruna turpinājās latviski.Pēc brīža ievēroju, ka līdzīga situācija atkārtojās pie blakus galdiņa. Ļoti negribas ticēt, ka šajā slāvu restorānā runāšana krieviski ir...

Mikado sushi - Sushi kvalitāte

Pirms pusgada bija diezgan labi, Bet tagad- ARPRATS! Rīsi ir pusvārīti, vai no 3. Sortes rīga. Ja porcijas ir lielas, bet gaļīgi negaršīgi.Labāk notērēt uz 10 % vairāk un paēst „Kabuki, vai „Gan Bei” tur gan gatavo garšīgi.

Gan Bei - SAINDEJOS

SAINDEJOS ГДЕТО НЕДЕЛЮ назад сходила с сестрой в ориго ган бей заказала картошку фри и чай ,,как тока вышла от туда уже стало не по себе , немного потташнивало .Села в маршрутку чтоб быстрей доехать до дому всю дорогу пыталась както отвлечся чтоб не думать о том что плохо, как тока приехала сразу в кусты вся картошка вышла обратно и потом 3 дня немогла ничегл съесть ,желудок ничего не принимал вообше.

Pizza House - Nekvalitatīva ēdienu piegāde

Esmu ļoti vīlusies http://www.pizzahouse.lv/ : - Pasūtījumu pieņēmēji nesaklausa visus pasūtījumus, atveda 3 nūdeļu porciju vietā piegādāja 2, dēļ kā kāds palika bez pusdienām - Pica sadegusi (pilnīgi melnas maliņas) - Solīja būt 12.00, piegādāja 12.50 - "Taisi pats" picai nav pieejamas visas sastāvdaļas - Ēdampiederumu nav, salvešu nav

SIA ''LUXRUM'' Ēdināšanas kompānija - Attieksme

Labdien. Ēdināšanas kompānija sia "luxrum'' izceļas ar savu "pieklājīgo" attieksmi pret saviem darbiniekiem. Pavāri un pavāru palīgi šajā vietā tiek nolikti zemāk par zemi. Viņi tiek tirdīti, apsmieti un kārtīgi izmantoti. Algas nemaksā. Līgumi nav parādīti. Noteiktās darba stundas ir 8, bet tās vienmēr pārstrādā. Un par pārstrādātajām stundām netiek pienācīgi samaksāts. Ēdināšanas kompānija atrodas Rēznas ielā netālu no Lubānas ielas, ārzemju studentu viesnīcas telpās.

Southern Fried Chicken - slikta ēstuve

9.septembrī ,dominas ēstuvē chiken,burgerā gaļas vietā-cepta gumija,pārdevēja-bremze.pirmā un pēdēja reize,tur ko pirkt.

Mazais Ansis - ēdienu kvalitāte

ēdienu kvalitāte Par ēdienu kvalitāti Mazais Ansis kafejnīcā. Izvēlējos ēdienkartē piedāvāto buljonu ar frikadelēm. Tika atnesta zupa, nevis buljons, ar kartupeļiem, burkāniem un pat zirņiem un frikadelēm, kas nebija pašu gatavotas, bet no saldētām pakām. Baraviku krēmzupa bija ātri vārāmo zupas pulverim uzliets ūdens, turklāt nenormāli sāļa. No BARAVIKĀM tur nebija pat smakas! Pasūtīju vārītus ceptus kartupeļus un butes fileju ar spinātu pildījumu. Vārītie kartupeļi nebija pēc tam cepti, bet fritēti. Bute...

Mārtiņa beķereja. - Nelaipna apkalpošana.

Nelaipna apkalpošana. Neiesaku pasūtījumus veikt zvanot pa telefonu,atbildēs nelaipna sieviete kas pēc iespējas ātrāk vēlēsies izbeigt sarunu.Pasūtiju torti 2kg ,teicu ka vēlos tādu kā Mārtiņa bekerejas mājas lapā,uz ko saņemu atbildi ka viņa nezinot kas ir internetā (!) Netureja par vajadzibu pat bridināt, ka torte var būt smagāka . Saņemot torti ,tā izrādijās par 0,300 gr smagāka ,man vajadzēja piemaksāt 3ls, ar ko nebiju rēķinājusies.

Soho restorāns - Soho restorāns

Nopirku kuponu uz Soho "restorānu". Šodien gāju pusdienot. Vienīgais , kas bija +/- ok - apkalpošana, bet viss pārējais bija nu tāda zema līmenī. Tagad saprotams, kapēc taisa šo akciju ar kuponiem, jo nomāls cilvēks nevar tur aiziet . 1. Nebija vispār neviena cilvēka (kaut kā divaini), labi, tas vēl nav tik traki. 2. Izlasījot menu varētu domāt, ka ir kā citur, būs garši utt., BET, īstenība: ļoti mazi suši, negaršīgi, nesvaigi produkti. Ņemam ar lasi un tunci, bija sajūta, ka apēdam vispār...

EXPRESS KAFE 31 - attieksme

Vēlos izteikt savas domas par kafejnīcas kompotu, nekad nav bijis labs, dienas komplektā vienmēr tiek pasniegts. Yuppi garša bijusi 100 reizes labāka, šeit ir vienkārši ūdens. Neskatoties uz diezgan kopumā patīkamu atmosfēru neriskētu rīkot tur parunas ar klientu. Bet tas, ka tas ir dienas piedāvājums, nav iemesls bezatbildīgai attieksmei pret klientu un servisa kvalitāti.

sia Dirano - Kas tas par baaru???

Labdien, meitenes! Sakiet, luudzu, vai varat kko pakomenteet par so baru...Kompaanijas nosaukums-SIA dirano....Rakstiits, ka piedaaava darbu jaunaam, skaistaam meiteneem...ATSAUCIETIES!!! Luuk, teksts no sludinaajuma... В связи с новым открытием требуются молодые девушки, с приятной внешностью, позитивные, с желанием работать и общаться. Время работы с 19:00 до 3:00. Отправляйте CV или звоните и записывайтесь на собеседование

GAN BEY - GAN BEI DIREKTORS

VAI KADS VARETU PATEIKT KAS IR VISU GAN BEI RESTORANU SAIMNIEKS??? UN KAS TC RIGA IS VADITAJS??

Viola кафе - Отравление

Зашли перекусить в кафе, что находится в торговом центре Viola. Заказали блинчики с ветчиной, на вкус вроде ничего...пока не наступил следующий день...Проснулись с утра с жуткой резью в животе, рвота и все остальные прелести отравления. К обеду стало вообще прекрасно! И температура, знобит, кости выкручивает. Вообщем пообедали прекрасно

Čili Pica - Apkalpošana

Apkalpošana Nebiju domājusi, ka gribēšu rakstīt šajā mājas lapā, bet 02.09 Riga Plaza Čili Picā apkalpošana bija tik lēna un jocīga, ka tomēr gribas vērst iestādes vadības uzmanību uz šo jauno filiāli. Ja pica jāgaida 40 min., tad klienti par to jāinformē savlaicīgi (Pica arī pēc tam bija drusku par jēlu). Ja klientam ūdens karafē ir salmiņš, tas nenozīmē, ka klientam jādzer no karafes. Glāzes atnešanai bija nepieciešamas 5o min. Žēl! Šī picērija pēc manām domām kopumā ir viena no labākajām, taču diemžēl prātīgu darbinieku krīze ir skārusi arī šo iestādi.

Restorāns Olīve Liepāja - Apkalpošana

'Restorānā strādā oficiante, kas sobojā visu, ko dara pārējie. Meitene vārdā Mārīte- ir kaut kas vienreizējs. Katru reizi (esam pastāvīgie klienti) viņa jau tikai ar savas sejas izteiksmi "saka" "tinies ārā". Mūžīgi neapmierināta sejas izteiksme, apkalpo vienkārši šaušmīgi: ilgi jāgaida, runā pretī, paceļ balsi uz klientiem. Par vārdu "smaids" viņa vispār neko nezin. Uzskatu, ka tādiem cilvēkiem apkalpojošā sfērā strādāt nedrīkst.