www.sudzibas.lv Stender's Pica Saldus picērijas ātrums

Stender's Pica - Saldus picērijas ātrums

Labdien!
Es šodien biju Saldus picērijā un tur laikam ir sākusi strādāt jauna pavāre vai nu kas tur tos ēdienu pagatavo :) Mēs pasūtītijām savu ēdienu, bet bija ļoti ilgi jāgaida kamēr to uztaisa. Es pat nepasūtiju neko sarežģītu, tikai salatus, bet bija ļoti ilgi jāgaida līdz tie tiek pagatavoti. Es vēl piekodināju, lai neber uz ēdiena magones, arī mana draudzene teica, lai magones uz tiem salātiem neber, meitene pie kases to pat uz lapiņas uzrakstīja - pati redzēju, bet nē, atnes ar visām magonēm... Un vēl dzirdēju, ka cita sieviete no blakus galdiņa arī gāja pie oficiantēm un jautāja, kur ir viņas pankūkas. Laikam arī šiem cilvēkiem bija ilgi jāgaida... Pirms tam viss bija kārtībā, tika ātri ēdiens pagatavots un atnests, bet tieši pēdējā laikā pavārs ilgi gatavo ēdienu.. un pat nebija daudz cilvēku.
Varbūt picērijas vadība kaut ko izdomāt, lai apaklpošana būtu ātrāka.. Iespējams jauna pavāre, bet nu ātrums ir jāpalielina.. kā tad tiks gala, kad būs pilna picērija ar cilvēkiem???
Bet kopumā mani apmierina Saldus picērija darbība. Ļoti laipnas ir divas meitenes - Marta un Karīna. Viņas tiešām māk laipni un forši apkalpot klientus, saprast katra cilvēka pasūtījumus un ieteikt izdevīgāko piedāvājumu. Varbūt viņas kādu premiju ir pelnījušas :)
Un vēl - varbūt var nedaudz ēdienkarti pamainīt? nedaudz apnicis tas piedāvājums.. Es biju Kuldīgas Stenders picērijā, tur ir nedaudz lielāks piedāvājums, piemēram, ar bulciņām, salātiem.
Un vēl man patīk Saldus picērija pēc rekonstrukcijas :) Foršas mēbeles :)

I

J jancis30 06.03.2014

piekritu, ka edienkarti vajadzetu pamainit.Cerejam, ka pec remonta bus jauni edieni, bet neka!Salatu izvele nekada, butu padomajusi par veseligaku edienkarti!Picas gan loti garsigas!